Skocz do zawartości

Pz.Kpfw.II Ausf.J 1/35 Dragon


sdk_uk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chcialbym przedstawic moj pierwszy model czolgu jaki wykonalem. Dotychczas robilem glownie samoloty.

Model reprezentuje maszyne z 15 dywizji pancernej walczacej w Tobruku 1942r.

Model skladalo sie calkiem fajnie ale niestety nie uniknolem bledow nowicjusza.Generalnie poleglem na magic track'ach od dragona i musialem zamowic gaski od Afv club "pracujace''... szkoda ze plastikowe. 1 gaska 94 ogniwa a kazde ogniwo skladalo sie z 2 czesci ... Ale zrobione

Do malowania uzylem farb vallejo tank ochre i mr hobby dunkelgelb plus 3 rodzaje filtrow,wash z flory model i pigment humbrola,zacieki olejami Mig. Na sam koniec lakier matowy i zrobione

Tak sobie mysle ze wyszedl troche za ciemny ale jak na pierwszy to nie jest zle.

PS

Sorka za brak poskich znakow noja klawiatora nie posiada.

 

Pozdrawiam

 

Pawel

P1010545_zpse1vrfgnl.jpg

P1010538_zpsx4ynucef.jpg

 

P1010534_zpsqzkc0ga1.jpg

P1010529_zpsu8cbr3pa.jpg

P1010528_zpsmxrzvxlx.jpg

P1010525_zpsxx1uwr9i.jpg

P1010523_zpsfpsjlwzs.jpg

P1010517_zpspssi3exj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tytule mały chochlik z numerem Panzera się wkradł, ale to drobiazg ładny model, według mnie fajnie zakurzony

 

No faktycznie zaraz poprawie

Dzieki za opinie . pozdrawiam

 

PS

 

No fakt gaski zalozone tyl na przod. Moze w przyszlosci wymienie na metalowe ale narazie zostaje jak jest.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie choć mam dwie uwagi. Kolor wydaje mi się trochę za nadto wpadający w żółć. A druga to taka że koło napinające masz źle złożone. Dragon niestety źle je zaprojektował i szprychy w obu połówkach masz naprzemiennie a powinny się ze sobą łączyć. Taki Dragon czasami jest - tu błąd z częściami albo też w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie choć mam dwie uwagi. Kolor wydaje mi się trochę za nadto wpadający w żółć. A druga to taka że koło napinające masz źle złożone. Dragon niestety źle je zaprojektował i szprychy w obu połówkach masz naprzemiennie a powinny się ze sobą łączyć. Taki Dragon czasami jest - tu błąd z częściami albo też w instrukcji.

 

Czesc i dzieki za info. nastepnym razem dokladniej sie przyjze zdjeciom przed rozpoczeciem budowy.

Zaufalem firmie Dragon.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.