Jump to content

bazylms

Members
 • Content Count

  14,829
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by bazylms

 1. Zacieki na przedniej płycie trochę słabe, przydałoby się bardziej rozmnażać. No i trzeba dodać ich trochę więcej na całym pojeździe, do tego jakiś kurz.
 2. Masz samozaparcie, szczególnie jeżeli chodzi o zawieszenie.
 3. Już nic więcej nie piszę, muszę sobie coś do galerii zostawić bo mi potem słów zabraknie.
 4. W końcu go skończyłeś. O ile dół wygląda ok, to Góra faktycznie jakąś taką czysta się wydaje. To co teraz męczysz?
 5. Mnie się bardzo podoba efekt jaki uzyskałeś na kamo - taki trochę wyblakły. Mgiełką bazowego? Możesz napisać coś więcej na te temat?
 6. U mnie razem z przesyłką może być za tyle.
 7. Ładnie, tylko ta plastikowa podstawka teraz dziwnie wygląda.
 8. Temat się rozwinął. Widzę dziwne trendy - Gała zmniejsza zwiększa skalę a ty zmniejszasz. Taki większy model to ciekawe doświadczenie. Mi się wydaje że robi się je szybciej bo mnie dziergania przy małych detalach.
 9. Piękny, bardzo efektowny i z wyczuciem zużyty. No i fotki bardzo dobre.
 10. Do nich polecam też ich własny Extreme metal cleaner. Czyści aero elegancko. Mnie jakaś starą farbę która gdzieś tam siedziała z poprzedniego malowania nawet wymył.
 11. Ja oglądam, ale mało piszę bo się nie znam. Zasobnik wyglada ładnie, szczególnie z tym zróżnicowaniem kolorów.
 12. Czeka na spokojniejsze czasy, teraz mam trochę bieganiny. A klejenie można w każdej chwili przerwać.
 13. Spasowanie, ślady po wypychaczach. Powiedziałabym że typowy Trumpeter. Dzięki Kamil. To teraz jeszcze taka kwestia. Jak klapy wywalę to tę oś-zawias też cały usunąć czy można zostawić? Makinen, model jak u Kamila to raczej nie będzie, ale zobaczymy co się uda zrobić.
 14. Właśnie o to chodzi ze nie znalazłem żadnego zdjęcia w czasie używania pojazdu z widokiem z góry, gdzie byłaby widoczna ta płyta. Wszystko widok boczny.
 15. bazylms

  Zakupy... Cz.4

  Bez warsztatu Teciaka czy Tygrysa dało by się obejść, ale dla takich rarytasów warto zrobić wyjątek.
 16. Trochę mało teraz czasu na zabawę z malowaniem to sobie rozgrzebałem Syryjskiego T-62. O taki: Jakościowo jest słabo i szału nie ma jak to czasami u Trumpka bywa, ale coś tam się poskłada. Na chwilę obecną mam obrobione koła i zacząłem składać kadłub. Na płycie nadsilnikowej chciałbym pokazać siatki i poniżej są następujące opcje. 1. Jedna pokrywa zamknięta a druga to w konfiguracji z następnych fotek. 2. Pokrywa kompletnie usunięta. 3. Pokrywa w pozycji otwartej (Trumpek serwuje dwa potężne ślady po wypychaczach od wewnętrznej strony). Na modelach znalezionych w sieci albo klapy są zamknięte, albo ich w ogóle nie ma. Jakieś sugestie?
 17. Czyli rozumiem że taśma i po jej boku jedziesz nitowadłem? Jakaś specjalna czy zwykła Tamiya?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.