Skocz do zawartości

German fallshmirjager, Italy, 1944 (Dragon 1/35)


Jakub W.

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że niedawno doszedł do mnie aparat cyfrowy, nie mogłem się oprzeć pokusie by zrobić zdjęcia moim nowym figurkom. Są to niemieccy spadochroniarze walczący na froncie włoskim w 1944. Wylądują na dioramce obok Hetzera. Muszę jednak trochę bardziej zabrazowić karabiny i dodać im paski. To na tyle miłego oglądania (no zdjęcia mogły by być jeszcze trochę lepszej jakości) :

dsc04363.jpg

dsc04364.jpg

dsc04366.jpg

dsc04367.jpg

dsc04368.jpg

dsc04369.jpg

dsc04371.jpg

dsc04375-1.jpgdsc04372-1.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnej odległości robią naprawdę dobre wrażenie. Podobają mi się. Pierwsze zdjęcia są dobre. Ale na następnych, bliskich, widać elementarne niedoróbki - szczególnie rażą niezeszlifowane linie po formach. Ale ogólnie figurki pomalowane dość klawo.

A powiesz jaki to aparacik zakupiłeś? Bo fotki niezgorsze wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj to ja może dam lepsze zdjęcia (w tych ostatnich nie potrzebnie dałem odplamianie), a aparat to bodajże SONY DSC- W30 ale nie ja go kupiłem tylko pożyczyłem , i aż taki nowy nie jest (chyba z 3 lata ma)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na front włoski ich mundurki krojem średnio pasują- ja bym obstawiał raczej Kretę lub coś wcześniej. Jeśli Dragon tak opisuje ten zestaw, to sam sobie gola strzelił Figurki ładne, ja bym jednak trochę więcej poszpachlował połączenia rąk z korpusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Obok Hetzera we Włoszech??? Masz jakieś zdjęcia potwierdzające, to że Hetzery brały udział w kampanii włoskiej?!?! Chyba, że nie we Włoszech ale wskazuje na to, Twoj opis figurek?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok Hetzera we Włoszech??? Masz jakieś zdjęcia potwierdzające, to że Hetzery brały udział w kampanii włoskiej?!?!

 

Wiesz co, prawdę mówiąc nie sprawdzałem czy hetzery brały udział w walkach we włoszech Tą dioramę planowałem już dość bardzo dawno temu, w okresie kiedy nie przywiązywałem dużej wagi czy dany pojazd brał udział w tej czy innej okolicy. Teraz jestem nieco dokładniejszy chociaż nadal zdażają mi się byki (np. z twym Marderem ).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc powiem Ci, że Hetzer to na pewno nie Włochy. Figurki skleiłeś i omalowałeś super (pełny szacunek) ale użycie ich wraz z Hetzerem zepsuje generalny wygląd. Hetzera zrob z Arden, tam wśrod śniegu w kamuflażu typu ambush, pojazdy te wyglądały najfajniej. Kagero wypuściło niedawno super książkę o Hetzerach - kupiłem ją bo aktualnie zabieram się za swojego Hetzera firmy Eduard (early) robię go z całym wnętrzem i przedziałem silnikowym. zachęcam rownież do kupna tej książeczki - niedroga i ciekawa, fajne foty. Mam pytanko, jakiej firmy jest twoj Hetzer???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.