Skocz do zawartości

Golf MK3 Fujimi


asc_driver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

aż sam się sobie dziwie że tak szybko wprowadzam modyfikacje do golfa

przeszlifowana atrapa i skrócona maska pod vento front:

dsc01133jl9.jpg

i środeczek gotowy do malowania ewentualnie jeszcze jak się dopatrzę czegoś przelecę papierkiem ściernym

dsc01132wg6.jpg

 

A jaki masz pomysł na rejestracje tylną?

myślę ze zostanie normalne ta w stylu USA nie podchodzi mi za bardzo

dobrze zglebiony golf takie malutkie kółka by mi się przydały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny projekcik podoba mi się vento front :P mógłbyś zdać jakąś dokładniejszą relacje z prac na froncikiem ?? sam zamierzam takie coś zrobić ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać bo jestem dopiero początkujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asc a na tym wnętrzu to jeszcze nie zalega stara farba?? alberto moim zdaniem to co ty pokazałeś sto buła straszna

A o co konkretnie chodzi o pierwsze czy drugie zdjęcie. Jeżeli chodzi o drugie to chodziło o przerobienie jedynie klapy bagażnika.A poza tym to zależy, kto co lubi?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

kolejna mała aktualizacja

grill zrobiony na nowo gdyż stary po spasowaniu z maską okazał się krzywy.

Dodatkowo wklejone lampy które czekają na szpachlowanie i imitacje żarówek

dsc01275.jpg

poglądowa fotka na jakie wysokości będzie stał golfik , zaszpachlowane kierunki boczne i usunięte nadlewki ze zderzaków

dsc01279m.jpg

dsc01280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa, golf III i styl vento.

 

Nic tylko założyć dres z lidla, Cd`ki na lusterko, szyby przyciemnine zapalniczką, muza w stylu umcu umcu i jazda! Mega lans na miasto!! :]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pafica, jakieś kompleksy?

 

asc_driver, ciekawe jak ci wyjdą wkłądy i klosze, bo w tych vento frontach co widziałem kulało to.

Chcesz kupić może felgi z A8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pafica, ale że co źle chłopak robi?

 

Ależ skąd! Bardzo dobrze, że kolega przerabia we własnym zakresie. Wykonaie jak najbardziej okej, podoba mi się. Cenię sobie własną inwencję, i to bardzo. Sam modelik się fajnie prezentuje Mój post był skierowany jedynie w stronę golfów III które mi się po prostu nie podobają i dałem temu wyraz, a nie modelu, czy jego twórcy

 

W deresach z lidla nie chodzę, wolę dżinsy

 

PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widzę że wszystko sie wyjaśniło
Chcesz kupić może felgi z A8?

nie dziekie

a co do kloszy to jeszcze o nich nie myślałem jak je wykonam

 

Bierz Pan plexie i rzeźba, czasochłonny proces ale efekty dobre, zawsze można użyć cienkiej folii jak kolega Mipan z swoim konkursowym lancerze , powodzenia i czekam na konkrety .

 

Pafica dresik z lidla nie to może dżinsy z lidla ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.