Jump to content

raben

Members
 • Content Count

  374
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Borucino
 • Interests
  Modelarstwo, informatyka
 • Occupation
  Technik Handlowiec
 1. raben

  Volvo F88

  Rama wygląda perfekcyjnie! Nawet nie ma co się zbędnie rozpisywać...
 2. raben

  Volvo F88

  Ukłony. Wykonanie lepiej niż perfekcyjne.
 3. raben

  Volvo F88

  Czapka z głowy. Robota iście perfekcyjna.
 4. Kolejny mały fragment mojej relacji. W tym tygodniu skupiłem się na śrubach łap poprzeczek. Plus doprowadziłem podłużnice do idealnych kątów. W przyszłym tygodniu w paru miejscach położę podkład i zobaczymy co idzie do poprawy. Mama taki mały plan skleić ramę do końca roku no ale zobaczymy. Spieszyć się nie będę. Dwie środkowe poprzeczki: Tył: Rama na rysunku technicznym: Mam nadzieję, ze w przyszłą sobotę kolejny część powieści.
 5. Ogólnie model ma świetne malowanie! Pług nie trafia do mnie z żadnej strony no ale to już sprawa upodobań.
 6. Nieźle sobie poczynasz. Silnik jak i rama wyglądają świetnie.
 7. Tak jak najbardziej. Bardzo dobrze, że stosujesz podkład. P.S Kolego wysłałem Ci pw.
 8. Dziękuje za uszanowanie spokoju. W, któryś z kolejnych weekendów następny aktual. Może będzie mniej nerwowo. P.S Truckerek sprawdź pw.
 9. Nie dyskutuj nigdy z chłopcem , najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Wprowadziłem cenzurę ale poszukaj sobie jak brzmi oryginał. Scrach ? Co to.
 10. raben

  Scania 4 NL-style

  punio, a ja Ci polecam 0,5 a nawet w niektórych elementach 1.0 w celu łatwiejszej obróbki. Szafki z 0,25 mogły by mieć nie największa sztywność przy czym musiałbyś uważać przy obróbce żeby nic nie przetrzeć itd.
 11. Lolek spokojnie "zamykam" w sensie kłótnie, relacja będzie dalej kontynuowana.
 12. Chyba Ty... Temat miał być skończony, a Ty dalej kontynuujesz. Męczy już mnie to... piszesz, że jak można budować w scratchu bez pokazywania zdjęć oryginału? A powiedz mi jak można budować Scanie Longline na podstawie oryginału i robić silnik z bajki? Jeżeli ktoś ma jeszcze coś do dodania to niech przeczyta sobie post Archiego i ugryzie się w język. Jako autor tematu pozwolę sobie zamknąć ten temat.
 13. Świetnie to ująłeś. Czekam z niecierpliwością. W końcu to dzięki Tobie pojawiła się moja fascynacja scratchem.
 14. Każdy tekst interpretujesz tak jak chcesz. Rozmowa bez większego sensu... Nic więcej do powiedzenia nie mam.
 15. Oj Voseba... W relacji Alvaro , którego się pytasz o to czy moje dziurki są dobre piszesz o każdym elemencie "ekstra!" mimo, że nie ma tam zdjęć oryginału. Chodzi mi tutaj np o łapy zawieszenia czy też poduszki. Co dla mnie jest ogromną zagadką... bo jakby w tym i w tamtym temacie zaprzeczasz sobie. Podobnie z ramą. Chłopak pokazał ramę i poprzeczki z blaszki i piszesz ekstra mimo, że zdjęć oryginału wciąż nie ma. Dziwne... i w tym wypadku to TY mnie rozbiłeś. Kolejny punkt. Po co wrzucać zdjęcia czegoś co nie jest gotowe? Właściwe wszystkie elementy, które pokazuję na forum są przed obr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.