Jump to content

jakub476

Members
 • Content Count

  976
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

Personal Information

 • Location
  Bydgoszcz
 • Facebook
  http://www.facebook.com/japaninscale

Recent Profile Visitors

706 profile views
 1. https://www.scaleproduction.de/product_info.php?language=en&info=p2389_decals-corvette-c5r-lemans-2004.html https://www.indycals.net/decals/lemans/2001c5r.html
 2. Nie mam żadnego motocykla w kolekcji, ale chyba przez was, kupię te nowo zapowiedzianą Honde Tamiyi....
 3. Pojęcie czystego sklejenia nie wyszło, ale udało się skończyć i robi wrażenie. Dla osób nie w temacie: Modyfikacje: - Tanskit LB-Works (C1 Models) - Kalkomanie (Hobby Design, Mr. Decal) - Felgi Liberty Walk GT-R 20" (Hobby Design) - Opony (Aoshima) - Obniżone zawieszenie - Przyciemnione szyby - Blaszki (Hobby Design HD02-0306) - Układ wydechowy (Handmade, Aoshima)
 4. No ale to tka nie działa przy dwóch osiach które w dodatku są metr od siebie. Tu widać, że faktycznie druga oś skręca mniej.
 5. Wyobraź sobie taki pojazd z dwiema skrętnymi osiami w trakcie pokonywania zakrętu, druga oś ma mniejszy łuk do pokonania, dlatego musi mieć mniejszy kąt skrętu.
 6. Bez przesady, 30 ml to nie dużo tym bardziej, że nie wymaga rozcieńczania. Na motor mało farby idzie, a w samochodach jeszcze się okaże, że musisz pomalować w ten kolor podwozie i wnętrze. Jak masz do pomalowania oddzielnie, drzwi klapę itd. też więcej farby zejdzie. A mi chyba nigdy nie udało się skończyć karoserii z 10ml słoiczka.
 7. W poprzek to raz, ale gdy w tym przypadku klej jest twardszy do plastiku to najpierw wyrównaj poziomy np.pilnikiem.
 8. To co masz wyszlifuj całe gąbką 2000 i daj nowa warstwę bazy i powinno być dobrze.
 9. Potrzebuje przednie zderzak do tego modelu, jeśli ktoś ma na magazynie, to chętnie bym pożyczył, i skopiował przednie zderzak, oczywiście pokryje koszty wysyłek, i ewentualnie np. odleje coś jeszcze. Jak już ktoś to czyta, przydały by mi się tez takie metalowe śruby z 6-kątnymi łbami jak Tamiya dawała do swoich F1 1:20 np. do mp4/4, ale to już bym chciał kupić, a nie odlewać.
 10. Ale czemu znowu używasz szpachli? Położysz te Zero paints i i tak się zapadnie tym bardziej przy srebrnym.
 11. Ja stosuje jak najbardziej. Kładziesz z puszki czy aero? Jeśli aero to rozcieńczasz? Kładziesz na kolor czy najpierw kładziesz TS-13. Problem ze ściąganie krawędzi miałem tylko przy clarze rozcieńczonym levelingiem kładzionym na X-1.
 12. Spróbuj jeszcze ułożyć płynami lepiej tę tylna rejestrację, nie dość, że słabo wygląda to pewnie Ci kiedyś odpadnie.
 13. W Evo VI jest inny spoiler niż tu, jednak składasz najpierw dolne elementy i po malowaniu wciskasz górny. Przykleić możesz CA, albo jeszcze bezpiecznie Krista Klear od Microscale.
 14. A tu nawet sporo taniej. https://www.bnamodelworld.com/model-cars-motorcycles-parts-decals-hobby-design-hd02-0369
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.