Jump to content

jakub476

Members
 • Content Count

  933
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

Personal Information

 • Location
  Bydgoszcz
 • Facebook
  http://www.facebook.com/japaninscale

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Świetnie wygląda ten carbon! To wycinane z arkusza czy dedykowany zestaw? Jeśli wycinane to podaj proszę dokładny numer kalki.
 2. Generalnie to ten kolor na maździe, to baza pociągnięta transparentnym czerwonym, więc z jednej farbki takiego efektu nie uzyskasz. A jeśli TS-95 Ci odpowiada, ale nie chcesz malować z puszki, to spuść do słoiczka przez słomkę i maluj aero, wiele razy tak robiłem.
 3. Jest tu ktoś kto ma ten model i planuje albo już złożył wersje z numerem 23? Potrzebuję tej małej kalkomanii 22 na tylna klapę. 😢
 4. Nawet jeśli to ta lampa na zdjęciu które załączyłeś, nie jest prosta.
 5. Chyba się zapomniałeś dorabiając klosze i ściąłeś je na prosto i teraz masz szparę przy grillu.
 6. To wina farb. Kup podkład Tamiya/Gunze. Poza tym podejrzewam, że za szybko po sobie te warstwy kładłeś. A jak chcesz lustro to ostatnią warstwę klaru kładziesz z 2 tyg po poprzedniej, po wyszlifowaniu gąbką 2000, nawet w prawdziwych samochodach, jak ma być porządnie to się tak czeka.
 7. Również używam i polecam PS-290. Tu chyba najlepsza cena, sam tam kupowałem. https://www.amiami.com/eng/detail/?gcode=TOL-MHB-PS290
 8. Będzie silnik do M3 E30 od Scale Production? PS Ten silnik co wstawiłeś zdjęcia to do Forda GT40 jest.
 9. Ten zestaw od SMS jest do Revell'a. Do Tamiyi jest zestaw od Hobby Design, zawiera wszystkie potrzebne siatki. https://www.bnamodelworld.com/model-cars-motorcycles-detail-up-sets-hobby-design-hd02-0389?zenid=beeb2fb1a66d9300c2e6201f3a0e23e5
 10. Ogólnie nadkola były wklejone na CA z aktywatorem i większe luki tez nim wypełnione, na to kładłem Epoxy Putty Tamiyi, tak samo jak na przednim zderzaku widać tę żółtą masę. Końcowe np. mikrodziurki wypełniam zwykłą szarą szpachlówką Tamiyi.
 11. Ogólnie na całej górnej powierzchni jest suchy pędzel, jakoś na zdjęciach zniknęło, dodam chyba przetarcia na krawędzi najazdu, Dziurki są na wylot, więc nie ma czego wash'ować. Błoto u mnie odpada dobrze wiesz, lawetę też można umyć, dobrze wiesz że bym to robił, poza tym to laweta do projektów, powinna być zadbana.
 12. Wszystkie elementy zrobione, teraz pozostaje wszystko idealnie wyrównać i wygładzić.
 13. Zrobiona w kilka dni, ma być podczepiana pod Land Cruisera 100 lub Forda F-350 zależnie od ładunku, oba dotychczas nie zaczęte...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.