Skocz do zawartości

Zainteresowany pancerka 1:72


jureczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja też do tego wszystkiego odebrałem własnie z paczkomatu moździeż Karl i niby jadąc tylko po kalkomanię i płyn pod kalki do Jadaru kupiłem sobie R-35 z RPM.

 

Katorgę będę z nim miał jak Jureczek z Military Wheels ale mówił do mnie...." kup mnie kup mnie ,jestem czołgiem z września 39, nasi jeździli takimi " i pękłem. Jak mój portfel w tym miesiącu. Z dużo tego urlopu i wolnego czasu na jeżdzenie po sklepach ;)

 

Ps

Bergetiger był wozem technicznym nie czołgiem. Te wraki T-34 mógł co najwyżej odholować na pitstop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piptr_p rozumiem i pojazd remontowy i zakupy

Odczucia, takie jak moje ,jak składałem zamówienie -wszystko mi szeptało-to ,to ,o i jeszcze to

Tylko aby było więcej kasy- och och-portfel u mnie cieniutki

Bawie sie wiec ty co mam

Zil zajmie sporo czasu a motorek tez czasochłonny

Podstawka to był pikuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za budowę BMW

Zainteresowanych odsyłam tutaj http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=87&t=54961

 

Trenuje z figurkami-ale wyzwanie !!!

Jak uda się wyrzeźbić coś przypominające żołnierzyka to się pochwale

 

Plany

Dokończyć konkursowego A-10

Skończyć MiG-a 29

Zacząć Zila ,z wymiana beczki na pakę

P8040005_zpsx5eycx6w.jpg

 

Dość ambitnie

 

Zauważyłem ze kleicie kilka modeli na raz

Dobry sposób na odskocznie od trudnych operacji ,odczekać na wyschniecie kleju ,lakieru itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak często robię.

Nie mam wtedy tego diabełka na ramieniu :no dawaj, można dalej malować/skrobać/mazać".

Jeden schnie spokojnie, drugi można kleić bądź szpachlować.

 

Tylko że ja mam jeszcze o tyle słabo że czasu mi brak.

Więc jak siadam to staram się jak najwięcej na raz robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kleiłem kilka modeli na raz ,własnie niedawno galerie kilku wkleiłem ,bo w pewnej chwili na biurku 6 sztuk było.

 

Ja długo na związanie kleju nie czekam bo w dużym stopniu używam cyjanoakryli. Zwykłego oraz żelu ostatnio zacząłem używać. Drobnica tylko na Tamiya extra thin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę. Tylko bez zdjęć na razie...

M36 Jackson zwany też Slugger. Ze stajni UM.

Dłuuuugo chodził mi po głowie.

 

http://www.mojehobby.pl/products/American-tank-destroyer-M36-Jackson.html

 

Ja się kręcę wokół tematyki drugowojennej. Z bardzo małymi wyjątkami tj kiedyś popełniłem T-55 zauroczony WOT'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój co on

 

Armo_72138_zpsc1zxt4hv.jpg

 

Duży model,średnio wykonany z kierunkiem jednak pozytywnym. Bardzo prosty. Kilka głównych części, reszta to króciutkie odcinki gąsek po kilka ogniw i koła odlane w zespoły.Mało nadlewek i instrukcja typu zrób to sam. O ile główne części to nie problem to drobnica na czuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.