Skocz do zawartości

Zainteresowany pancerka 1:72


jureczek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to ta droga

Motorek złożony na sucho

Duperelka malutka ,ale części pasują idealnie

Nawet dłonie kierowcy BMW układają się ładnie na kierownicy

Wstawię zdjęcia ,jednak nie wiem czy nie znikną i dodam link na wypadek psikusom

Wn-laYYli2jFIe4JXzuysHJQ8-1612xhE-oix0ghpt3NRvDIAF-FRGFx8ohmAiEDwoCEb6MUTIptyhcAtQg73-S6qLi0zIL2BHjhdY94uREBNCDdXxFpS0q8hHLf8Zl1aAQ8fM3FuxhqwfbuJBwUsufaoquLkpTqxE6J4vXYbAUFXs6EujveiazidgpTAW-9ebF7u5ZX3yeJbOPZjIx0niwwPhMUzoxUDkKSdpNWxgo0skNOUDtvofwez-AaC8fVM08-cRVvtbd0lbF6eWkGDFSda-2M4pV0JTN8YU21Qp7A-VDgROpun73ib07c7A0ScGqGIBnLbgvtDFMyfPrvQMW7yRU_kgbhh0QB28RcI5ceEbHq9m30OJZFBC3GNCddr4IC6svQ2nJOKil7Sim6rLTqJdens9d920nR-3BMC-6_fOhlQiwBCVP-jXkPRfULgUjr044VHMo4Ix5ABb0VDE-AZYQXtapgfI2enM1lTE3SLTRR3P4abgPa4IkAz2IdGpPxyITsfTXp-KqeL2G3V3fW3-ljw47rHq4ExxyiEp93VONyke1T1NC22dNcVGpOLnBB0scg5erBURGyzQoc996l_Xy0GPw=w1366-h453-no

kiRCNXe2wNWtdOVsU-IBFtO5D8LyCAa0wL5OphaN4kVwGOIZKzkhYnW30lphYYIcdBIoeoQQfvUWhr1BOBMhAUdpZ60gJGOphaoOTKFy1hS--Suhl9dZoG36zDbZoYun5V6Klb7FuvbCBS0WOfw-sqoV0mLorG1YhGC3ouFa1wODgUbnXmBDMJ0cNnAck58nm1tRKCeEi8rTFeR3b0LN2RPIQiF0MfLYl1Mx8F67_sCMP4HrnOzaXOt4cMB-5cvDrxwYqBkaFQJSPmb1Lpxohvk977INloxN2pVbrYsA6U-XWHrww8iCYCmDv-dtU5P_LTeudthfQxG2JjkSsJhsDpMtq5c8RNFV2LjG-veSllYZ-aDGPi7dmdC8o1_QObSjTDWE11II5E7xOUKeDXuGfTJ4Iljxqf5tzgQHt-jwAZoQRmLJLHNtguaFv4XPV3W5tc_GQhJzPGtwIObWAt5YH1yEKpCRf--0yu2vI5U8XarIAIG8Gw_QSz9lECF5wSc9552aPwdL1X3iPjpI7iDPZ-CQCj2BmJLE4bce5gpNjyU5UeNooNhtcfhHzxrtWZRlsYuKqWq79mdAgff1tYkqBkQfWhyFIB0=w1160-h659-no

THZKiA8M0HtWflvbY_9M7cHNCkjVNnjNpuLV-D4x1K410UoFaT18h9_UCtxRBnv-xP7J-jOML1DgWLRVdtCZAualO-WCuAudf-lRYWEHQ81pKg7RDoGcsR1pwjuZIygVrfatH6uZgGoLhAnHl1qltd3hxOhm5AGT58qY5PyewM-5ynhmVkTB68G9qv5tE28I2hYQS9Vh6l4ArOSeT3DdJW2vh2wGcr9p5A4R5IXQVbmU5eqzylKIUvLzvqqW-UjBVv9TR_8tdkFNRxkB3M6u-aWXxPi2JdML2nnvg6ffezUtQYQTaCKVx_42OjE7arYqUWGchc3lZpXiAC0iHHhE_3jlI9AAhKBIiDXJz_XjP6XAG26-LdDXl5Kcb6a8ib7r8VjRJS6hFVP_e963IZfLlQAH_rfiBOO7u2OWGzrnIxwFgi9wBD8O7hOrrZGdq3xFpwJyN4gF2iHRcmFQ6pxYrpF4dai9ymaAXN5dB_ufHB59T53bezAM90sfHxuPleEqJBR7TWdd0kTuYDC5Tb6QPaOQ2IzRaQkZuFthg39ZR-Sh6uNQbOyZqPfVsERYpdHZuIjzvmD1t9UU9kPfjyfT6AEYDbUrLdk=w1072-h659-no

KVc89ODRUhD7KBuRA9iaKXInPMHp-76bRhNBQfVexre9cIKHyR-hStC6atKHyv6iftGdjYacB6WHBbDc3oCqPbiVFf5zZcNoyEyk3LxfI28F0hfdXrZ_22jTA76ZlMQyF1FlUnkYR4R3Ma5aZmmGN7MjY5GqJI_mIximmTbqUkvJWug7c8lEnhlnaWwUqVEvWFi37r2c_TkgCHmOoUcwz5FsCvbrp3ONYGRl2TzyRSeEFDDfNeDi2OczpDtUz-FN0xUml7xFNmaEZ4YizIAir5pbaB0SjWyBBaTUROkqz5ZeZf0Ogsp-vtUIvtoIHYvsj0zDB6sIiaSgjbQXTIPxI2ygsvnCsdykqQAK2pLKvEufkVSfTi9Dd-yWTg04v35QgM_p3CLjwa1f9thGh0TNH9k997e2tjVsuYJdi51R8YGA7Y4Vsm-AlNm-bIdVcHyiR7gdUJAvDNujoGx6TY4uDd9x25HIOvDfwrjDpMy44M1hBkA3IY54nCJ84yizBIkTQ10HjJ2hKjuBdhtRsIanPvVheG7_U4zxDMemwnt0oD3FQ4qaWvl-TCPwlecxcydtQuETaOyIudP655Bk7c7bkv_-picvXWg=w985-h659-no[/img]

_OLOQCSltUBA_5cZCTOxM7lI9OEs3XMm3garFi__ZmCEuxS_xTGx08p1FwCIloYaPoE82B34NLO0hq7g_xPjq7IdWvnHrxYBbiYA03qehkubQxX0rTd9QYQUeY-9G3CE_kymQVbyWeH-EqwV__6m3YjR0_LOwEX7avvexKcjeF1jcH4i9UgA4z_K8ADgxFZy59aiGou_cYFmAHm-yZDMxbullxvEhe-vTatuOU2lUilzotaoPLm3_AedGde5_vZyztGraAyhP5aOkrXODpRuMWdDbE2u7_41Ekt95iTPnixWzZtSDlrJflLFOVlcVfJMdA1zmsspBTJ7Kg4b7zTBtu-tgC0znmmj0FRfXKs_7VBFhYdu9eNRAJy5rtJ_BlCAnJEhXePZpkBiT_IfYpsAegE139XgDXRSIujx1hNnXzdr3ahRqEbmyoPYE_Sph3yzSwo76afxyOsbbbYpWOwfuMOyBvgEKjyFNbosEIeZPas0OBS09RiJ4ZQn-9xE7I9dv7y5GbAiOzEtuFkAS89wF-L5k3mzY3bVymD0XGe-DVyZepIUd0_Nt8TkC3qXfeBqHTX1wqcA5KaGT-oHjTv_pjP13UCyTaY=w1019-h659-no

 

link https://goo.gl/photos/Kvxfdf9kPfDsRyc89

 

Murek po sido, a jeszcze wasz,trawka ,roślinki,zacieki i mech na murku

Ale mnie porąbało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja do murków muszę kupić zestaw Hataki....ciekawa jest prezentacja na youtube

 

Tak mi się przypomniało

To moja mantra malowania pojazdów w Braile Scale....bardzo czesto go włączam ...trzy części "almanacu. Polecam

 

Muszę też poszukać jak zrobić szprychy ....gdzieś na youtube był tutorial

O jest...znalazłem.

Co prawda w większej skali ale kiedyś trzeba będzie spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który pędzelek?

Okrągły ,płaski długi,krótki?

Może jakiś zrzut?

Może na jego blogu coś znajdziesz

http://www.heresybrush.com/2015/efecto-de-salpicaduras-en-15mm-splashes-effects-in-15mm/

Ja ostatnio kilka fajnych pędzelków w empiku kupiłem 00,000, płaski z ostrzejszą końcówką jakie np Mig w ofercie...niezłe ceny...sprawdź może też coś trafisz na działe dla plastyków

 

Tak przejrzałem to nagranie i te z pomaranczową rączką to chyba produkty AK

http://www.mojehobby.pl/products/Round-Brush-1-Synthetic.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie marudzić wszystko jest na temat

Ja lubię sobie poczytać -nauki nigdy za dużo

Zawsze można coś podpatrzeć a Wasze pogaduszki są fajne i jak to się mówi pod ręka,nie trzeba latać po forum aby znaleźć ciekawy np.link

Chyba kupie sobie taka plastelinke

Te kolka to 1:35

Wiem jak zrobić podglądałem Marudek-a

Problem z tym ze chce wyciąć nie niszcząc błotnika i widełek bo z moimi zdolnościami ich nie odtworzę

Zapas to już mniejszy ""pikuś"" ha ha ha i na nim potrenuje

W ramach przerw nad klejeniem BMW ,upiększam podstawkę

Jak mi się uda wstawić zdjęcie to wieczorem będę się chwalić ulepkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za utrudnienia z zdjęciami

Staram się opanować Zdjecia Google

Mam konto i maila w Googl ,Na kompie Windows-!0 ,darmowy z dopisany do 7,przeglądarka fajer fox

Jestem już wiekowy facet a młodych nie mam pod ręka

Kombinuje jak potrafię

Wiec wybaczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie "G"

Dzieci przyjadą z urlopu ,to poproszę aby kupiły mi ten phobucket

Jak jestem zalogowany na zdjęciach googl , zdjęcia są na forum,podejrzewam ,ze tylko u mnie,chociaż je upubliczniłem i opublikowałem

Na razie udaje mi się tylko pokazać za pomocą linku

 

https://goo.gl/photos/d2hcqRH79fSSTDan8

 

Wielkim krokami zbliża się finał "Konkursu lato-2016"

Samolocik na ukończeniu a tu znowu Du... ,bo jak się pochwalić ,jak nie można wstawić zdjęć

Osobiście przeglądając forum ,zdecydowanie wole oglądać ładne zdjęcia, niż do nich linkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Photobucketa się nie kupuje.

Można się zarejestrować bezpłatnie. Darmowe konto ma 10 GB danych bodajże możliwe do wrzucenia

Oczywiście potem można sobie wykupić większe konto.

Aczkolwiek ja już ze 3lata ciągnę na bezpłatnym i daję radę...zajęte dopiero 0,3%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Wielkie "G"

Dzieci przyjadą z urlopu ,to poproszę aby kupiły mi ten phobucket

Jak jestem zalogowany na zdjęciach googl , zdjęcia są na forum,podejrzewam ,ze tylko u mnie,chociaż je upubliczniłem i opublikowałem

Na razie udaje mi się tylko pokazać za pomocą linku

 

https://goo.gl/photos/d2hcqRH79fSSTDan8

 

Wielkim krokami zbliża się finał "Konkursu lato-2016"

Samolocik na ukończeniu a tu znowu Du... ,bo jak się pochwalić ,jak nie można wstawić zdjęć

Osobiście przeglądając forum ,zdecydowanie wole oglądać ładne zdjęcia, niż do nich linkować

Jureczku jeżeli nie poradzisz sobie z wystawieniem zdjęć, to ja służę pomocą.

Wystarczy, że prześlesz mi zdjęcia które mają być w twojej galerii i założysz temat w galerii. Ja wrzucę zdjęcia w twoim temacie i w twoim imieniu. Załoga jest wyrozumiała, więc nie powinno być problemu. A jak już uporasz się z tym i nauczysz się wstawiać zdjęcia, to wrzucisz swoje linki w temat, a mój post zostanie usunięty.

I będzie wilk syty i owca cała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dziękować za taka wyrozumiałość i chęć pomocy

Kłaniając się w pas i tak tego nie zobaczycie

Ale ogromne DZIĘKUJE

Teraz trochę do rzeczy

 

Wertuje net w poszukiwaniu Photobucket dowland za free,otwierają sie tylko strony z gównianymi aplikacjami

Znalazłem stronę ale trzeba zapłacić niby free ale 1euro na m-c ,na rok 10 euro

Faktycznie darmo ,ale nie potrafię bez pomocy córki przelać z konta pieniędzy

 

A może ktoś z Was ma link ,język obojętny może droga dedukcji jakoś się uporam

A zajrzę jeszcze na posty " Jak zrobić i pokazać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s1282.photobucket.com

 

Kurcze faktycznie jest tych stron....coś pozmieniało się chyba

Ten link na górze powinno byc to. Przynajmniej u mniue sie otwiera to co powinno. Otwiera się jako moje konto ale pewnie u ciebie będzie dopiero do rejestracji.

W prawym górnym rogu powinno być SIGN UP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonathan - próbuje wstawić zdjęcia w/g wskazówek

Wstawiam zdjęcie podstawki na której będzie pędził motorek

"pędził" bo nie dam rady zrobić szprych,a pędzący to nie widać szprych tak jak śmigło w lecącym samolocie

Zapas walczę tu chce zrobić szprychy

 

1507992cb0364c55bd1e21536d9cb648.jpg

 

Niby się udało ,bo u mnie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.