Skocz do zawartości

Opel Blitz Omnibus-Stabswagen, DAK


jerzype

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponieważ jeden warsztat na ukończeniu, a modeli do skończeia duuużo, wrzucam do wątku warsztatowego jeden model, z którym mam pewne problemy. Ogólnie dużo przy nim pracowałem, baażnik z drutu- użycie tego fototrawionego byłoby żałosne...

Przede wszystkim washa zrobiłem tylko na grillu silnika i bocznych żeberkach ,maski...i bardzo żałuję tej decyzji. Uznałęm, że DAK i wash nie wskazane...ale pojazd wyraźnie na tym traci moim zdaniem. Duża to dla mnie nauka...

Model ma być porzucony więc ma flaka w przednim prawym kole i zbitą szybę w drzwiach z przodu, lewe przednie koło nieprzyklejone....

 

PYTANIA:

Czy mogę/powinienem robic wash, jeśli położyłem już matowy lakier?

Co wymaga poprawy?

Czy myślicie, że jak nie dam bambetli na bagażnik to będzie grzech? Z takim bagażnikiem aż się prosi o pakunki...

 

2016081317.jpg

201608ptp.jpg

2016072917.jpg

201608bfb.jpg

201608iei.jpg

201608utu.jpg

201608dwd.jpg

201608rnr.jpg

201608tet.jpg

201608lnl.jpg

201608vjv.jpg

2016081313.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja.

Tak, model to oczywiście Roden w królewskiej 1/72:)

Autobusik dostał washa lekkieo vandik a na kołach z kapką czarnego, drzwi po washu i lekkim kurzeniu.

Na tym etapie jestem z jego wyglądu raczej zadowolony, obawiałem się złożenia wszystkiego do kupy bo wnętrze i przedział kierowcy są w oddzielnych częściach a zmontować mogłem dopiero po pomalowaniu i zamontownaiu szyb...więc do końca nie wiedziałem czy się uda, ale weszło na styk. Obym czegoś nie zepsuł.

Zostało dokleić odblask pod rejestracją, przykurzyć m.in. nadkola i ewentualne bambetle na górze i do tego podstawka, która nie będzie raczej zbyt skomplikowana, planuję Tunezję 1943.

Następne zdjęcia już w galerii raczej.

201608gtg.jpg

201608eoe.jpg

201608xcx.jpg

201608pwp.jpg

201608fef.jpg

201608svs.jpg

201608pnp.jpg

201608oco.jpg

201608hvh.jpg

201608igi.jpg

 

BONUS:)

2016011821.jpg

201601wfw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.