Jump to content

jerzype

Members
 • Content Count

  572
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo fajne modele, ale te figurki to tragedia, że też chciałeś taki badziew tak ładnie malować
 2. Niestety wielu ludzi żyje mitami kreowanymi nam po '26 przez jedynie słuszną opcję (bo w rzeczywistości rządziła wtedy junta wojskowa) i nie zdaje sobie sprawy z destrukcji także w lotnictwie poczynionej przez …(autocenzura) drugiego Napoleona... oraz jego pupilka ministra Rayskiego który uwierzył że nieuk staje się kompetentny wraz ze stołkiem (zresztą sam przyznał uczciwie że zniszczył polskie lotnictwo, ale już po batach w 39, szkoda że przez lata tego nie widział).
 3. Najbardziej to by się przydał wreszcie jakiś polski wóz... 621R czy wz 34 i pancerka wz 29.
 4. O Panie....wygląda niesamowicie. Znakomicie pomalowane z wyczuciem, zwłaszcza wnętrze. Te engine grime Miga dobrze oceniasz? Jakie są różnice między nimi bo widze że masz fresh e.grime? Mam ten drugi ale jeszcze za bardzo nie używałem poza testem, ciekaw jestem do jakich rzeczy je polecasz, bo malarski talent,wyczucie to Ty masz obserwując jak brudzisz pojazdy. pozdro
 5. ams, Już mówię Brak tam kontrastu np. chałupa czy grunt lepiej dać jaśniejsze, załoszować i ładnie podkreślić jego fakturę, w przypadku chaty tak pięknie wykonanej (!) nie można marnować jej potencjału ale wycisnąć więcej:), ewentualnie suchy pędzel jaśniejszym tonem (ja akurat nie lubie tej techniki w 72 i nie stosuje). Ogólnie Twoje pięknie modele i ogrom pracy należy podkreślać np.ciut intensywniejszym washem. Na dachu Tygryska zwłaszcza widać tą jednolitość powierzchni, brakuje "hajlajtsów" albo washa dookoła włazów czy na tylnej płycie. Spróbuj zastosować kilka odcieni washa a nie jeden bo to skutkuje monotonią. Brakuje jakiejś plamy po oleju itp., pewnie już wiesz o co mi chodzi. Piszę to bo nie wyciskasz piekna jakie drzemie w tych znakomitych pracach. Wielu robi przeciętne modele ale ale malowaniem wyciskają co się da. Musisz się na tym teraz skupić bo ogromny potencjał masz, piękne czyste prace, poziom detalu powala, czas na poziom TOP ams, no chyba że się boisz sławy:) Ogólnie scenka jest przepiekna choć jej detal nieco uśpiony.
 6. Świetny, znakomity, ale to wiadomo bo jak zawsze cuda na kiju wyczarowujesz! Czerpak znakomity. 10/10 Pozdrawiam!
 7. Mam smaka na tego dinozaura, obserwuje...
 8. No cóż, skala ma swoje ograniczenia niestety, wielu komentujących galerie nie wie, że te modele w72 naprawdę wymagają duuużo więcej pracy w kwestii malowania a zwłaszcza brudzenia. Ja miałem podobne babole choć maluję tamką i pare razy malowałem ponownie....Wg mnie taki kamo nie jest wart tej katorgi bo nie jest aż tak ładny a efekt niepewny, nie wiadomo czy nie prychnie zwłaszcza przy zróżnicowanym kącie malowania:) Ostatnio malowałem Japończyka...całą noc zeszło na maskowanie, ale ładny efekt był wart wysiłku.
 9. Gorlock, nie bądź zły jak ktoś tylko radzi, bo to powinno być cenione. Jeśli wzorujesz się na zdjęciu to takie opinie są bardzo pomocne zwłaszcza kiedy ktoś robi tak zwaloryzowane i zdetalowane modele. Przy okazji wyznam, że bardzo czekam na Tigera z 507 go, pamiętaj:):)Jakieś postępy, czy brak weny?pozdro
 10. Obsypało ładnymi modelami. Ten jest także bardzo ciekawy. Bardzo fajny komauflaż z dwoma odcieniami zieleni.pozdro
 11. No podstawka super, model też bardzo ładny i brakuje jakiejś figurki, ale reszty bardzo ładna!
 12. Bardzo fajnie postarzony, pobrudzony i ciekawy kamuflaż, choć na nowych się nie znam:)
 13. Ładny i ciekawy model. Kolory wprawdzie ciemne, ale mi się podobają. Mam takiego w 72 skończonego już i mam wrażenie , ze to bezczelnie przeskalowany modelm części i rozplanowanie niemal identyczne z 72:) Z minusów to mogłeś trochę bardziej zróżnicować brudzenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.