Jump to content

Kapitan1

Members
 • Posts

  497
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutral

About Kapitan1

 • Birthday 02/28/2003

Personal Information

Recent Profile Visitors

672 profile views
 1. Sprzedam modele plastikowe, jak widać ceny mocno obniżone w porównaniu do sklepowych, a otrzymuje dokładnie w takim stanie jak w zakupie przez sklep (modele są nowe). Cena wysyłki poczty polskiej to 13zł ekonomiczna paczka, a 14zł priorytet. 1. Spitfire MK VB (skala 1/24!!!, a więc model jest ogromny) MOJA CENA 200zł, cena sklepowa 270zł 2. Chevrolet C60S IBG MOJA CENA 29zł, cena sklepowa 41zł 3. Tankietka YKS IBG MOJA CENA 39zł, cena sklepowa 54zł 4. ORP Podhalanin Mirage Hobby MOJA CENA 20zł, cena sklepowa 33zł 5. TIGER I SKYBOW MODELS- tutaj za dużo nie zejdę, ponieważ model jest dzisiaj praktycznie nieosiągalny w Polsce, CENA 110zł 6. SY Opty Mirage MOJA CENA 39zł, cen sklepowa 55zł 7. Diamond T968- w modelu uszkodzone jest jedno światło, MOJA CENA 29zł, cena sklepowa 45zł 8. Willys MB Jeep Italieri MOJA CENA 28zł, cena sklepowa 40zł 9. Austin Mini Heller MOAJ CENA 18zł cena sklepowa 30zł 10. NISSAN Fairlady 300ZX Tamyia MOJA CENA 49zł, cena sklepowa 61zł 11. 11. Fokker E V- MOJA CENA 19zł, cena sklepowa 30zł [/url]
 2. Post został zaktualizowany, dodałem nowy model- Nissana 300ZX.
 3. Witam, sprzedam kilkanaście modeli plastikowych. Wszystkie są w stanie fabrycznym (magazynowym), a jak widać ceny są dużo niższe niż te sklepowe, a modele nie różnią się niczym od tych kupionych w modelarskim! Do ceny należy doliczyć 14zł za wysyłkę Pocztą Polską, wysyłam niezwłocznie po ujrzeniu pieniędzy na koncie. 1. Tankietka TKS IBG Models (NOWY WYPUST) Zestaw startowy 45zł 2. Willys MB Jeep Italieri 30zł 3. Fokker E V. 1/72 Arma Hobby Junior Set 17zł 4. ORP Podhalanin Mirage Hobby 39zł 5. S/Y Opty Mirage Hobby 39zł 6. Chevrolet C60S 1/72 IBG Models 30zł 7. Austin Mini 1/43 Heller 20zł 8. Nissan 300ZX Turbo Tamiya 49zł
 4. Proszę bardzo, w tym sklepie kupowałem swój model: http://www.ritmonexx.ru/avd-models-m-230.html A co do szyb...to chodzi o tą niebieskawą poświatę? Bo jeśli o nią idzie to jest to po prostu efekt niebieskiego pudełka leżącego obok miejsca fotografowania, które się w nich po prostu odbiło jak w lustrze:).
 5. Witajcie, Ostatnio skleciłem sobie model radzieckiego ciągnika gąsienicowego CzTZ T-100 zupełnie nieznanej w Polsce, rosyjskiej firmy AVD Models. Model sprowadziłem sobie, a jakże, z Rosji. Także skala 1/43 w modelarstwie znana jest tylko z kilku modeli Hellera, chociaż na wschodzie 43-ka absolutnie króluje. U mnie także jest to skala jedyna słuszna . Sam zestaw okazał się być bardzo fajny i przemyślanie zaprojektowany (wszystko pasowało do siebie bez zbędnego szpachlowania i szlifowania). Malowałem go farbami Tamiya, kolor wymieszałem na oko, brudzenie zrobiłem także farbami wyżej wymienionej firmy a także suchymi pigmentami AK Interactive oraz błotem teksturalnym od Vallejo. Wydaje mi się, że troszkę przesadziłem z owym błotem, ponieważ na początku chciałem aby model nie był tak fest ubrudzony ale tylko lekko przykurzony, lecz to lekkie przykurzenie mi po prostu nie wychodziło, a więc zostało jak jest. Uprzedzając komentarze, owszem, zastanawiałem się czy nie przerobić go na popularny u nas spychacz, jednak chciałem go w miarę szybko skończyć, a tak by się nie stało gdybym poszedł w konwersje. W przyszłości ma zamiar wykonać jeszcze dwie setki (tak nazywany jest T-100 w Rosji) w wersji budowlanej, czyli spychacz z hydraulicznym i linowym podnoszeniem lemiesza. Jeden będzie kremowo-wiśniowy (linowy) oraz szary (hydrauliczny). W sumie to wszystko, zapraszam do obejrzenia kilku fotek:
 6. Panowie Kapitan1 i Klondike, jak chcecie sobie porozmawiać o polityce, to nie na tym forum. Admin
 7. Podczas przewijania kolejnych nudnych tematów o MiGach, SdKFZach i Messerach Twój rzucił mi się w oczy:) Tak jak pisali przedmówcy- zarówno pomysł jak i wykonanie wyśmienite. Jedynie co bym zasugerował to dodanie czegoś na podstawce, bo teraz jest trochę pustawo, ale i tak jest świetnie.
 8. Chętnie bym przystąpił, wszak drugiej takiej okazji nikt z nas nie dożyje...
 9. Chyba żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do wyrażenia swojej opini??... Po pierwsze. Kategoria statki i okręty. I miejsce, ok ale II i III to pomyłka. Model, który zajął III miejsce został wykonany od ZERA. Mogę się założyć, że conajmniej 3/4 forumowiczów nie ma bladego pojęcia o scratchu, owszem, mogą dorobić kilka części z polistyrenu, ale to jakby porównać wykonanie np. szafy samodzielnie a złożenie produktu z Ikei i samemu PRZYKLEJENIE pod nią podkładek filcowych. Wykonanie jakiegokolwiek modelu, a szczególnie statku czy okrętu od podstaw, mając do dyspozycji kilka arkuszy polistyrenu i plany to wielka sztuka, na którą stać niewielu. A model Marudka zasługuje co najmniej na II albo i I miejsce. Za to II miejsce zajął model, nie oszukujmy się, pomalowany na takim poziomie, jaki reprezentowałem ja gdy miałem 11 lat. Nierówne krawędzie odcięcia kolorów, obrzydliwie grubo położona farba na nadbudówce itd. Rozumiem, że nie od razu robi się modele idealne, ale II miejsce zdobyte w dużym konkursie chyba wiąże się z utrzymaniem jakiegoś poziomu. Po drugie: Kategoria dioramy: II miejsce zajął model z PODSTAWKĄ. Nie lubie wnikać w dyskusie, co jest dioramą, a co podstawką no ale pojazd stojący na kawałku trawki z kilkoma figurkami to przecież nie diorama. Co nie zmienia faktu, że wszystko zostało wykonane bardzo ładnie. Po trzecie. Najlepsza interpretacja tematu konkursowego. Rozumiem, że drzewa mają ładne, jesienne kolory, ale z całym szacunkiem dla Jureczka, wykonanie owych roślin przypomina mi prace dzieci z przedszkola. Koncepcja była fajna, ale już wykonanie bardzo słabe. PS. Uprzedzając komentarze, nie mam sraczki przez to, że niczego nie wygrałem. Ani też nie bronię nikogo. Po prostu oceniłem modele, które są według mnie słabe. I tyle. Pozdrawiam szanownych forumowiczów i administrację.
 10. Dziękuję za komentarze;) Hiwis- wnętrze nie będzie puste, mam zamiar dorobić trochę zniszczonych mebli, zerwane karnisze itp. rupiecie. Po prostu na konkurs nie wyrobiłem się w czasie. W ogóle teraz dorobiłem szyby w oknach, niektóre są powybijane, których nie ma na zdjęciach. Ale co do jednolitości traktora to się nie zgodzę, różnie to bywało z rdzewieniem, niekiedy wygląda to jeszcze bardziej jednolicie niż u mnie:
 11. Szkoda tylko, że w niektórych kategoriach wyniki są mocno dyskusyjne, widać nie liczy się inwencja twórcza tylko zlepienie i pomalowanie, niekoniecznie na najwyższym poziomie, gotowych wyprasek... no ale cóż, podobno lud tak wybrał...
 12. Reflect, zlituj się, wrzuć chociaż screena z wynikami w excelu, wtedy każdy będzie zadowolony, a obrazki pod galerią z napisem ZWYCIĘZCA powstawiasz sobie na spokojnie kiedy indziej:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.