Skocz do zawartości

Salamandry na wakacjach (regulaminowo)


Modelarz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja mogłem taki ciekawy konkurs przegapić... gorąco jest, nic mi się nie chce... no rozumiecie.

Do końca sierpnia mam wolne więc nie powinienem mieć problemów ze skończeniem.

 

Lato zawsze kojarzyło mi się z wakacyjnym szaleństwem i zabawą. Oczywiście każdy szaleje na swoją miarę - można na przykład spróbować zbudować jakiś zabawny model w kilka dni albo pójść na plac zabaw z pancerną zjeżdżalnią... no co kto lubi.

 

W uniwersum Warhammera wakacje są chyba przez cały rok - oni się ciągle naparzają jakimiś laserami albo mieczami, tylko psoty im w głowie.

Zbuduję WHIRLWINDa z firmy Games-Workshop, ramki wyglądają tak:

 

DSC08820_zpsohktynq3.jpg

DSC08814_zps5vxjagb6.jpg

DSC08811_zpsc9qublb5.jpg

DSC08805_zpsab9rfsyh.jpg

DSC08802_zpsyfajuhzh.jpg

DSC08799_zpsl7xf1eca.jpg

 

Czołg będzie z Legionu Salamander a malowanie będzie jak najbardziej zabawowo-wakacyjne:

 

armouredamphibiouspersonnelcarrierbtr50puforchildren.jpg

armouredamphibiouspersonnelcarrierbtr50puforchildren2.jpg

 

Fotki znalezione tutaj: www.warmuseums.net

 

Tutaj zdjęcia z aktualną prasą:

 

w wersji dla pań:

 

DSC08826_zpsmfkntqwu.jpg

 

i panów:

 

DSC08829_zpsir1e5pco.jpg

 

No to ruszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest słoneczne lato, piękna pogoda... więc można siedzieć w domu i robić.

Whirl prawie zbudowany, trysnąłem go Chaosem i zaraz się zabieram za ponowne szlifowanie. Takie modelarskie Lego Duplo - trzeba uważać żeby zbyt wiele takiej tandety nie robić bo można się manualnie cofnąć w rozwoju. Pamiętam jak po kilku takich whirlwindach wziąłem w ręce SU-152 w 1:48 od Bronco, było ciężko

 

DSC08835_zps9wcb5zld.jpg

DSC08832_zpsjv7bny4e.jpg

DSC08844_zpsoo9diqbl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiaj jednak wolnego nie mam i nie uda mi się go skończyć.

Ale konkurs i tak wyszedł mi na dobre bo przynajmniej wreszcie się zmobilizowałem żeby tego whirlwinda zbudować

Kilka miesięcy przeleżał bo strasznie nie lubię games-workshopów budować... a czasem się przydają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.