Jump to content

M.A.V.

Members
 • Posts

  4,368
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

M.A.V. last won the day on July 9

M.A.V. had the most liked content!

Reputation

657 Excellent

1 Follower

About M.A.V.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ello ludziska - ja znów z problemem ktokolwiek widział / ktokolwiek wie Czy może ktoś się orientuje gdzie można znaleźć jakieś fotki (najlepiej archiwalne) japońskiego Kaitena typu 10 ? (to ten najmniejszy na bazie torpedy 533mm). Pewnie nic nie będzie bo one nie były używane bojowo i zdążyli tylko je testować, no ale może coś się trafi Niby typ Kairyu też zdążył być tylko testowany ale zachowało się sporo fotek tych okręcików, szczególnie z zakładów produkcyjnych zajętych przez amerykanów. No a tutaj jakoś pustka... rozglądam się za jakimiś materiałami foto w temacie ale jedyne jakie znalazłem to ten egzemplarz muzealny zachowany w Kure :
 2. Bardzo ładnie zmalowany a dzięki profesjonalnym zdjęciom jest efekt WOW
 3. planujesz jakieś kamo czy jednolity ? ma ten zestaw w ogóle jakieś kalki ?
 4. Bardzo ładny kolor wyszedł mam pytanie - cóż to za zasobnik pod kadłubem (między goleniami) ? jakiś prototypowy zbiornik paliwa?
 5. fajny ten BUK szkoda że nie ma warsztatu
 6. Nie znam się, ale bardzo mi się podoba Właśnie takie modele - brudzone z umiarem i wyczuciem - lubię najbardziej
 7. Bo ja jestem jak wrzód na d...e ( wiele osób to potwierdzi) ...................... Wszystko wychodzi za grube bo to znak od Boga ------> "czas na 350"
 8. to prawda ! dla zainteresowanych wrzucam : https://dzieje.pl/rozmaitosci/historyczny-2-wiedenczyk-znow-polecial-do-wiednia
 9. aaaa - no to linka cumownicza awaryjna, żeby była dodatkowa asekuracja dmuchańca przy spuszczaniu na wodę wymień, wymień ! teraz to słabo wygląda - jakby to była jakaś rura do tankowania jak na tej fotce powyżej
 10. zawsze mi się te "pelikany" podobały... niby brzydkie ale przykuwają uwagę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.