Jump to content

M.A.V.

Members
  • Content Count

    3,764
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by M.A.V.

  1. Gdy chcesz zaimponować nowopoznanej pannie to bierzesz ją na rejs jachtem.....
  2. jak tak dalej pójdzie to będzie sobie można złożyć Orkana we własnym zakresie
  3. co tu dużo gadać - rewelacja
  4. M.A.V.

    Nashorn

    w kwestii camo niestety nie pomogę, ale odradzam mocne sugerowanie się kolorystyką barwnych rysunków w różnych publikacjach. Na pancerce się nie znam ale znam wiele przypadków w tematyce okrętowej gdzie te same "grafiki" drukowane w różnych publikacjach różnią się barwą/odcieniem (i to czasem dość znacznie)
  5. tak jest.... mądrze prawisz oryginały : "chiński" wyrób nie trzyma też wymiaru pod kątem średnicy... byłem właśnie w trakcie obrabiania tego ustrojstwa, ale widocznie owa nagła anihilacja to był jakiś znak od Posejdona bym nie szedł na łatwiznę... Tak więc chyba skończy się na tym iż stożki z trzonem sobie wystrugam z kawałka ramki a łopatki dorobię z blaszek EDIT -------------------------- no właśnie im dalej w las tym bardziej okazuje się jak bardzo ten trumpkowy model jest "niedorobiony" SORRY ZA OFFTOP na warsztacie
  6. klawisze ma bieluchne jak z reklamy Corega Tabs
  7. u mnie chwilowo drga gula - gdzieś mi wsysło jedną śrubę i nie mogę jej nigdzie znaleźć zostało już chyba tylko zrobienie lewatywy u kota i psa (innych domowników nie podejrzewam)
  8. No właśnie ja już w drugim półroczu 2020 mocno zastopowałem z zakupami nowych modeli bo drzwi z magazynu muszę dopychać kolanem... Jednakowoż natura nie znosi pustki więc ostatnimi czasy wpadło trochę makulatury :
  9. Co tu dużo gadać - bombowa robota A za ten komiksowy tutorial to wielki szacuneczek - gęba mi się śmiała jak dzieciakowi w oczekiwaniu na watę cukrową (w latach 80tych )
  10. jakoś bardzo lubię tą nieszablonową konstrukcję
  11. bardzo ciekawy mastodont Kamo będzie jednokolorowe czy też coś nieszablonowego?
  12. ostatnio miśki się podobały to jeszcze coś w tych mroźnych klimatach.... Kolega mors zaliczający polunchową drzemkę na rufie Omska (rosyjski okręt podwodny typu 949A, bliźniak Kurska) fotki wykonane w 2019 w bazie okrętów podwodnych w Wiluchińsku (Вилючинск) na Kamczatce (dawne "miasto zamknięte" ПК-53 koło Pietropawłowska Kamczackiego)
  13. fajny ten ALSV - ciekawa konstrukcja Tak z wyglądu widać mocną inspirację pojazdami typu buggy do jeżdżenia po pustyni.
  14. rzekłbym oddech szczura technologia opracowana już w 1980 :
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.