Skocz do zawartości

P-47N Academy 1:48


Timi

Rekomendowane odpowiedzi

TO i ja sie zgłosze, model jak w tytule. Nadszedł czas aby zabrać sie za model przy którym się zrelaksuje ( to nie Tamiya ale Academmy nie ejst złe )

Model będzie nitowany, malowany Alcladami, kalki z zestawu Aztec "Pin-ups" do tego blaszka Eduarda i silnik z Quickboosta ( an te dwie rzeczy jeszcze czekam)

 

In-box

DSCF8402.jpg

 

Dwie ramki są pocięte gdyż model latał już "złożony" na taśme

 

DSCF8403.jpg

 

widać ze skrzydło jest po nitowane na próbę i zaczęty ogon

 

DSCF8405.jpg

 

DSCF8404.jpg

 

Kalki ( nie pokazuje godła gdyż to ma być miła niespodzianka, jak ktoś zna te kalki to może niech nie pokazuje )

 

DSCF8406.jpg

 

Część literatury, gdyż tej mam masę ( jak kotś chce moge udostepnić )

 

DSCF8408.jpg

 

pozdrawiam i do jutra

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 cześći Kagero 2 cześci Ajpress, Walkaround,2 In Action, Mushroom, Pod Lupą, Aero detail, pare Osprey'i i jeszcze pare takich mniej popularnych, do tego mase zdjeć.

Część mam w formie elektronicznej

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to po nitowane skrzydła i kadłub, w kadłubie nie ma tylko poprzecznych nitów, gdyż po sklejeniu i wy szpachlowaniu na bank by znikły, a tak to skleję i potem wy nituje

Wszystkie zdjęcia po kliknięciu powiększą się i wtedy widać ładnie nity

 

Porównanie nie nitowanego i nitowanego ( lekko poprawiłem Acedemy przedłużając linie podziału wg. planów )

 

DSCF8409.jpg

 

No i reszta

 

DSCF8418.jpg

 

DSCF8417.jpg

 

DSCF8410.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując monolog...

Silnik i płytka zakupnione

 

DSCF8426.jpg

 

DSCF8423.jpg

 

DSCF8422.jpg

 

porównanie z silnikiem Academy:

 

DSCF8424.jpg

 

tyle dzisiaj udało mi się zdziałać

 

DSCF8427.jpg

 

Odchudzona żaluzje, będą jeszcze porozcinane

 

DSCF8428.jpg

 

Zapraszam do komentowania

 

edit: zapomniałem o jednej fotce:p

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

okropnie wyszły Ci nity... nie wiem czemu, ale jakoś tak... spiepszyłeś poprostu... pozatym powiem, że miedziane druty..ehh... pozatym nowy silnik wygląda jak zabawka a nie model...chłopie... nie wstyd Ci pokazywać czegoś takiego??

 

Dobra... powróćmy do czystej szczerości. Przede wszystkim wybrałeś bardzo ciekawy model i zaopatrzyłeś się w literaturę zawierającą przeogromną ilość wiedzy Nitowanie wyszło cudownie, oh ile bym dał, zeby mieć Nity (nity - przez wielkie N). Silnik oczywiście piękny, czy blasza była już pomalowana, bo nic nie wspomniałeś o malowaniu...

 

Czekam na ciąg dalszy. aha... zmień w nazwietematu Academmy, na Academy

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny model. Nie ma porównania do tego gówna, które italeri wypuściło w 72 za 38 PLN !!!!!

No i oczywiście Twoja robota zapowiada świetny model !!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timi fajnie wyszlo Ci to nitowanko ale jak juz robisz konkursowa relacje to moze przy okazji pokazalbys takze swoje nitowadelko i technike jego uzycia ? To taka mala sugestia z mojej strony dla ubarwienia akcji a i przy okazji nauczymy sie czegos od Ciebie .

Co do blach barwionych Edzia mam podobne odczucia do Twoich.

Teraz promuja samoprzylepne i ciekawi mnie co ich spece od marketingu wymysla nastepnego ...

Czekam na ciag dalszy relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitowadło wrzucę najszybciej w piątek i postaram sie mniej więcej conieco opisać jak znajdę chwile czasu. W tej chwili ledwo znajduje czas na polepienie czegoś,a będzie chyba jeszcze gorzej, myślałem że jednak szybciej trochę mi pójdzie ta robota.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ( a może stety ) prace zawieszone na przynajmniej 2 tygodnie, spowodowane jest to dostaniem ciekawego zlecenia zarobkowego

Jak ruszę z budową to sie odezwę, postaram sie dokończyć model do końca konkursu

 

pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.