Jump to content

spiton

Members
 • Content Count

  5,113
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by spiton

 1. kanadyjczyk wygląda super. jestem za !
 2. My modelarze, to jesteśmy jednak nieźle "p.....i". Ja oczywiście też się strasznie pod jarałem tą robotą. zwłaszcza tymi zdjęciami krok po kroku pokazującymi jak ta cała sekcja był tworzona. Ale jakby to pokazać jakiemuś normalnemu człowiekowi, to by chyba jednak nie wiedział czym się tak podniecamy ,_)) Tak, czy inaczej wygląda super, a kabelki zrobione mistrzowsko.
 3. ale mega usyfiony. Lubie taki, Zrób mu fajniejsze foty ! najlepiej z prawdziwym światłem, i parwdziwym niebem
 4. Gratulacje. Należy się, bo po pierwsze do doskonały model, a po drugie, jesteś absolutnie wyjątkowym twórcą miniaturowych helikopterów.
 5. Piekna robota. Bardzo realistyczny
 6. bardzo lubię ten samolot. Znakomite wykonanie. W srebrnych samolotach jesteś mistrzem !!! Udało Ci się na wielu zdjęciach oddać urodę tego samolociku.
 7. Piekna przeróbka. W tej wersji Lublin wygląda super !
 8. Bardzo mi sie ten samolot podoba i twoje wykonanie również bardzo mi sie podoba
 9. Piękny !!! Jest niezwykle bliski memu sercu, bo podobnego, tylko bardziej zielonego i mniejszego. Twój wyszedł znakomicie !
 10. piękny model. Tylko się trochę rzuca w oczy malowanie słupków kabinki. Ale to pryszcz
 11. Góra czysta, raczej jednolita, a dół panie, że można by w szachy grać ? Zdecydowanie bardziej podoba mi się góra.
 12. Model fantastyczny. Ponitowany mistrzowsko, i pomalowany mistrzowskie
 13. Tak, orientuję się. Polityka cenowa, to polityka firmy. Pewnie wiedza co robią. Pewnie celują w rynek zachodni. Ja sobie nie kupie. Ale ciesze się, że ten piękny model powstał.
 14. Kalki wciskałem w szpary !! Trochę potem podmalowałem, bo nie wszystkie przeżyły te męczarnie ,-))
 15. IBG zaczyna być drogie. Karaś za 40 zeta OK . Łosiek za 7 dych... może być . P-24 za 45... to już trochę przegięcie. Ale sobie kupiłem ,-) Ale P-11 w 32 za 180 to jest jednak przesada.
 16. Są jakieś przecieki, ile to cudo będzie kosztowało ?
 17. golenie zrąbałem. Nawet nie główne, , bo główne zrobiłem od podstaw, ale te boczne. Znalazłem takie plastikowe cosie, trochę za grube, a nie chciało mi się kombinować. PS. teraz widzę, że jeszcze lunety nie zrobiłem ,-))
 18. Ktoś sobie kupił vacu do modelu Valoma i tyle mi radości sprawił , Sprzedając mi ładną zestawowa kabinkę Valoma ,-0) Zestawowa kabinka airfixa była nie do zaakceptowania. Wie o tym każdy, kto miał ten zestaw w ręku. Z drugiej strony zawsze mnie pociągała ta blacha ma skrzydłach ,_)
 19. robi wrażenie. Wygląda jak prawdziwy
 20. Stary model Airfixa, uzupełniony o kabinkę z Valoma. Kabinka kompletnie nie pasowała ,do o wiele za wąskiego kadłuba. Trzeba było kadłub poszerzyć, o prawie 3 mm. Przestał pasować silnik, to trzeba było zrobić nowy i tak dalej. Znacie to.ale jakoś się udało.
 21. Miła byc opad szczeny, i jest opad szczeny. Efekt jaki uzyskałes jest fantastyczny. Ciekaw jestem ile z tego będzie widac przez oszklenie. No ale my juz widzieliśmy ,-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.