Skocz do zawartości

Mercedes-Benz C-class DTM `94


subaroman

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny model, ktory wrescie dokonczylem.

Model Tamiya w skali 1/24. Nadwozie pokryte lakierem yellow bloom z palety fiata. Naklejki pokryte lakierem bezbarwym.

 

Jest to jeden z trzech Mercedesow, jakie mam w kolekcji i jeden z kilku roznych modeli z czasow DTM`u.

 

Jak Wam sie podoba??

 

571bd7ea7e6c6378.jpg

 

8d2c8bdfd2dd4371.jpg

 

fa31c28d4110a32c.jpg

 

3de1f700da50593d.jpg

 

469c57d4a08a8053.jpg

 

9e69aafd39519198.jpg

 

cc999d5d453912ee.jpg

 

54ca5585f027afc6.jpg

 

14d0356831cd1654.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że własnie bez tych linii podziału auta by wyglądały zabawkowo. Koksik, zobac na auta w realu (najlepiej oceń to na jakimś aucie w jasnym kolorze) że takie linie podziału sa ciemne.

 

Model bardzo mi się podoba. Ja mam do zrobienia dwa DTM'y ale na bazie CLK

 

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem kolor lakierku przypomina plastik, mógłby być ton ciemniejszy, bardziej pod pomarańcz

 

Kolor jest raczej odpowiedni.

Na innym tle wyglada jednak duzo lepiej. Zrobie na probe fotki na innym podlozu i zobaczymy, jaka bedzie roznica.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że własnie bez tych linii podziału auta by wyglądały zabawkowo. Koksik, zobac na auta w realu (najlepiej oceń to na jakimś aucie w jasnym kolorze) że takie linie podziału sa ciemne.

 

Model bardzo mi się podoba. Ja mam do zrobienia dwa DTM'y ale na bazie CLK

 

Pozdraiwam

 

Jeśli dobrze pogłębisz linie podziału np. na białym to światło będzie ładnie oddzielać poszczególne elementy. Zobacz modele pomalowane na biało z czarnymi liniami podziału -> masakra - zabawka w 100%

no ale mówię - rzecz gustu. A o gustach i guścikach się nie rozmawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem kolor lakierku przypomina plastik, mógłby być ton ciemniejszy, bardziej pod pomarańcz

 

Kolor jest raczej odpowiedni.

Na innym tle wyglada jednak duzo lepiej. Zrobie na probe fotki na innym podlozu i zobaczymy, jaka bedzie roznica.roznice.

 

Ostatnia fotka jest na przykład OK, na reszcie kolor wygląda plastikowo

Ooo, i na drugiej... miodzio poprosze o lepsze fotki, bo model fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rajdowka , ale ten kolorek , troche jak zabawka .Ale za model wielki + . Pozdro

No wlasnie o to chodzi w autach wyscigowych i rajdowych, zeby oko przyciagaly. Ciekawe co powiesz, kiedy zloze bialo rozowego focusa wrc, hehehehehe....

 

Zrobilem fote na innym podkladzie:

 

74f667c3b09cc106.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.