Skocz do zawartości

GRILLE M 1/35 ALAN


Gulumik

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie ci wychodzą te modele gulumik , ale nie widziałem żadnej twojej dioramki (chyba, że przeoczyłem ), może o niej pomyślisz I co do figurki, ogółem jest spox ale musisz jeszcze popracować nad kolorem dłoni oraz kontrastem na twarzy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie widziałem żadnej twojej dioramki (chyba, że przeoczyłem )

 

zapraszam do obejrzenia mojej strony - tam kilka dioramek mam obstrykanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo choruje na niego od dawna ale zawsze trafia się mi coś około mardera II

 

Alan alanowi nie równy - nie ma się czegoś wiecej spodziewać po takiej cenie ale są sklejalne i to znacznie szybciej niż jakikolwiek dragon ale oczywiście kosztem jakości.

Z wszystkich Alanów które są dostepne ten sklejało mi sie najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model owszem, niczego mu nie można zarzucić z wyjątkiem ... żle przyklejonej kalki z oznaczeniem LSSAH. Wyszło ci lustrzane odbicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulumik bardzo podoba mi sie wykonanie Twoich modeli. Szkoda tylko, ze pokazujesz je gotowe w galerii pomijajac etapy wykonania. Z checia przesledzilbym fazy budowy, szczegolnie malowanie i weathering.

Mozna na to liczyc ? Na swojej stronce nawet to masz w zapowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulumik - widzę, że nie zrozumiałe. Dolna końcówka klucza ( gryf ? ) masz skierowany do góry ( co oznacza,że przykleiłe kalkę lewš stronš a nie prawš ). Mam nadzieję ,że teraz to zauważysz.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz jest do góry a nie na dół ale to nie jest lustrzane czy złe przyklejenie kalki tylko taka kalka była..... Poza tym mogły występować róznego rodzaju odstępstwa więc to nie jest żadne "o rety znalazłem błąd" ;). Poza tym jak Rzelu zauważył tarcza jest ok tylko sam wytrych jest odwrotny na kalce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie wiem jak przykleiłe kalkę,że wyszła ci w tak dziwny sposób. Próbowałem sobie to jakos wytłumaczyć ,ale przerasta to moje możliwoci pojmowania

Poza tym wpisz w google-grafika LSSAH i znajdż wersję "twojego" klucza. Podejrzewam,że producent kalki dał ciała. Ty również, bo ją przykleiłeś a nie jesteś początkującym modelarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( co oznacza,że przykleiłe� kalkę lewš stronš a nie prawš ).

To w końcu pretensja do producenta kalek czy do Gulumika?

Tylko do modelarza. Chyba,że nie jest błędem bezkrytyczne przyklejanie oznakowań proponowanych przez producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze

no i co z tego ;) - i tak amerykańcowi się bardzo podoba......

 

po drugie

"stug" pokaż swoje wyroby to zobaczymy co tam w trawie piszczy ;)

 

po trzecie:

że wszędzie w internecie jest jedno godło nie znaczy że na kilku wozach nie było inaczej!

nie koniecznie dał ciała kalkomistrz ;)

a ja oparłem się na instrukcji i już............................

skończmy ten temat może dałem ciała może nie..........

takie gderanie doprowadza mnie do tylko do przeświadczenia że każdy model bubluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli fakt, że robisz znakomite modele i sądziłem ,że również przywiązujesz wagę do strony merytorycznej. Na drugi raz zwróć uwagę na poprawność oznaczeń i nie ufaj instrukcjom ( szczególnie z firm spoza tzw. "czołówki" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.