abtb Posted December 11, 2017 Share Posted December 11, 2017 Pozwoliłem sobie pokazać swój pierwszy "zimowy" wyrób jakim jest stareńki model Su 122 nie istniejącego już producenta za wschodniej granicy czyli Aer Moldowa. Co prawda już go kiedyś zaprezentowałem w galerii zbiorowej moich Su-charów ale teraz postanowiłem powtórzyć sesję fotograficzną w "bezcieniuchu" i pokazać jeszcze raz. Odrobina modelarskiej historii: Model został przeze mnie zrobiony tak jakoś 15 lat temu w typowym 4BO. Potem odstał swoje na półce i w szafie skąd wyciągnąłem go na fali prób malarskich i zabaw chemicznych. Modelik został odrobinę oczyszczony tu i ówdzie. Następnie zrobiłem zimowe kamo z wykorzystaniem lakieru do włosów pozyskanym ukradkiem z kosmetyczki żony Dodałem liny oraz belkę i łańcuch. Nawierciłem też reflektor i zalałem clerfiksem. Całość przybrudziłem pigmentami. "Gałązki" malowane pędzluchem więc wyszły jak wyszły. A zatem podaję do "konsumpcji" I odrobina zimowych pejzaży: I to tyle Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.