Skocz do zawartości
OjciecDyrektor

Scania 164L 480 CR19 "Arcese"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po skończeniu poprzedniego modelu zrobiło się jakoś nudno, nie mam co robić zimowymi wieczorami. To żeby sklejać kolejny model było pewne. Natomiast pojawił się pomysł bardziej ambitny, mianowicie odwzorowanie samochodu którym jeździł mój tata i z którym mam najwięcej wspomnień.

32818969608_698b5b8573.jpg

Italeri ma w swojej stajni Scanię w takiej kabinie, ale niestety osiągalność na poziomie zero, a nie chce ryzykować z ebaya za 400zł z drugiego końca świata. Dlatego zakupiłem wersję Topline numer 3922.

46693765141_660b29f04a.jpg

I plan jest następujący: dół wiadomo zostaje i się zgadza fajnie konfiguracja, a co do kabiny, to dół zostaje oryginalny z Italeri a sam dach zostanie wydrukowany drukarką 3D dzięki uprzejmości mojego kolegi, również użytkownika tego forum, Maacul'a. Dach zostanie zaczerpnięty z modelu, który przed laty złożyłem do gry 18 WoS Haulin.

10807615243_bfd3208249.jpg

No i na ten moment to będzie na tyle. Będę się starać wrzucać postępy prac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawy projekt się zapowiada,brakowało mi ostatnio takich tematów na forum.A jaki masz plan na lampy w kani,bo italeri dało w tym modelu te nowsze od erki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dałeś klina, aż poszedłem sprawdzić do pudełka. Lampy są normalne stare z 4ki, po ksenonach w pudełku ani w instrukcji śladu nie ma. 🤣 Ogólnie dziwny model, bo w kabinie są i duże schowki i małe, będę musiał szpachlować. Jest kierownica zarówno od 4ki jak i Rki, obudowy akumulatorów z R, także można wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi