Jump to content

marcin70

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kielce
 • Occupation
  Obibok
 1. Jak dl mnie Super, z podstawka wygląda bardzo naturalnie.
 2. Konstrukcyjnie te dechy Chyba nie w ta stronę. Ale mamy Architekta na forum to się dopytaj co do budowy. Reszta piękna jak zawsze ( koncepcji na zrobienie SF mam wiele ... ale jakoś chęci brak.)
 3. Niesamowity nakład pracy, podziwiam. Mam pytanie gdzie kupujesz główki i maski przeciwgazowe? Kiedyś pisałeś ale jakoś nie mogę znalesc .
 4. Ladnie pomalowany. I teraz uwagi ( przepraszam ale muszę ): dlaczego nie wyszpachlowales na równo płaszcza , to co ma na dolnej nodze powinno być w resztkach na górnym stopniu,cieniowanie niezłe ( ale zdecyduj się na kierunek światła ), za duzy połysk na materiałach ( twarz super )
 5. Malowanie fantastyczne bo jak dobrze "paczam" to przepak Trumpetera ( czyli skala ok. 1:35 ). podziwiam malowanie ale ... jak chciałbyś utrzymać Mausera w ten sposób? ( ostatnie zdjęcie ). Wierz mi ale nie da się , w tej sytuacji lepiej dopasować bron niż przerabiać jej chwyt.
 6. Jedyny UAZ w tym malowaniu ( jaki pamiętam) należał do sztabu batalionu specjalnego OP. (psy,konie,etc) I posiadał sztywny dach. ( rozmiarami taki jak normalny ale z blachy). Reszta była tylko w kolorze "dziwnie oliwkowym" zależnie od stopnia "wymycia" pojazdu. ( pojazd przed wyjazdem z garażu musical być na myjni)
 7. Az tak dokładnie się nie znam ale biorąc na logikę , nie może się opierać tylko w dwóch punktach.
 8. Pewnie chodzi o coś takiego: https://www.google.se/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiwl5uM87nYAhVFCZoKHT2BALAQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fhumvee-models.com%2Fviewtopic.php%3Ff%3D14%26t%3D1153&psig=AOvVaw2vgXm4P6SHi0gL3rDf-Te3&ust=1515003679551139 Jeżeli tak to faktycznie końcówki to rury i służą jako wzmocnienia . Całość jest mocowana do tylnej belki dachu a przód do belki nadszybia. Tak wiec fragmenty tej konstrukcji powinny zostać.
 9. Takie pytanie, ten wspornik dachu to tak ma zostać? Brak środkowej części jest trochę nienaturalny - może być rozerwany , pogięty , itp. Ale nie powinien być wyrwany tak równo , nawet jeżeli jest od płóciennego dachu . i na koniec dwie foty produktu o którym pisałem. Niestety są to zdjęcia zdjęć ( ja gotowych produktów niestety nie oglądam, wiec zrobienie fotek jest niemożliwe ) Pozdrawiam Marcin
 10. Wrak jest świetny. Fakt osłona zupełnie nie pasuje w tym stanie. Jakowoz życie jest dziwne... Przepraszam za dowalenie zdjęcia nie w temacie. Dla Piotra krótkie info. Tak to wojskowe . Polska (Jako pierwsza na świecie) zamówiła to w dwóch opcjach ( na zdjęciu jest 8x8 do PL poszedł jako ciężki holownik pola walki - opancerzone szyby ,etc. ) druga opcja to pojazd do transportu ciężkiego sprzętu .Zakupiliśmy 14 sztuk w obu kombinacjach. Jeszcze raz sorry za wcięcie , więcej nie będę.
 11. Super to wygląda, ja jeszcze nie dorosłem do wraków. Nie wiem czy w tego typu pojazdach jest nadwozie samonośne czy ramowe? W obydwu wypadkach jest podstawowy błąd - zerwanie ramy nie może nastąpić bez naruszenia płyt podłogowych ( nie da się ) . Zerwanie ramy powoduje deformacje całego pojazdu w rejonie jej zerwania. Ostatnimi czasy pomagam przy produkcji czegoś takiego https://www.google.se/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjKtJnc_ZvYAhVECZoKHfqKBtUQjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fimgur.com%2Fgallery%2FR4IeGqB&psig=AOvVaw1tO
 12. Widać ze jest coraz lepiej , ale pamiętaj ... świat nie jest matowy. Przy samolotach duzo robi zróżnicowanie - połysku? Mat strasznie spłaszcza , natomiast używając satyny , polpolysku lub połysku , można wyciągac detale.
 13. Proponuje chusteczkę z klejem ( wikol , PVA , etc ) powinna wyostryc kanty tego czegoś. Siatki nad silnikiem , podstawę powinieneś zeszlifować do zera i dopiero lepić siatki. http://www.achtungpanzer.com/leichte-schutzenpanzerwagen-2cm-sdkfz2509.htm Hmm... trochę się spóźniłem ale szmatę można jeszcze poprawić.
 14. Bardzo ładnie wymalowany. Takie moje spostrzeżenie , elementy skórzane jak i pochwa sztyletu powinny być raczej satynowe a nie w pełnym macie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.