Skocz do zawartości

AIRWOLF-zdjęcia


Gość artoorkap

Rekomendowane odpowiedzi

No tej maszyny przedstawiać nie trzeba...chyba zna ją każdy.Dziwię się że jeszcze nie był wspomniany na forum inaczej niż rozmowa o modelach. Airwolf czyli kiedyś najwspanialszy najnowocześniejszy najlepszy najładniejszy śmigłowiec dla każdego dziesięciolatka...sam oglądałem każdy odcinek...aż łezka się w oku kręci...maszynka miała dopalacze,wysuwane karabiny maszynowe, i wysuwaną wyrzutnię pocisków pod kadłubem.Oczywiście była stealth i osiągała prędkość naddźwiękową. No ciężko się nie zakochać:D zwłaszcza że był to bardzo ładny śmigłowiec. Nadal ma wielu fanów, o czym będzie później.To już nie śmigłowiec-to kult!...Dość gadania...teraz fotki.Jak znajdę coś jeszcze to wrzucę...

1650d0f407f77342.jpg

2a3d583627a46fcem.jpgde958c8bb9af42c2m.jpg8d761d7005d01a03m.jpg

35922dea79494224m.jpgf5034d5b6e5f64c4m.jpgfb56c3ab1b55ed03m.jpg

6b9006db3375b3d9m.jpgd52a5ab63baa2740m.jpg835520bf77a2de8em.jpg

f9bc573e1606a7f2m.jpga2864482b8a1445cm.jpg962d5de38c6efcedm.jpg

0ee46b8aa31b5796m.jpga3cd3ec0e1a074a2m.jpg37ddaa4adc4be295m.jpg47e304bda43a9a4am.jpg9ce7e2f8f745e2e1m.jpg

7e5180790218ccbe.jpg

A tu strona poświęcona budowie repliki 1:1 tego śmigłowca(oryginał był wykorzystywany jako śmigłowiec ratunkowy,rozbił się). Grupka fanów postanowiła zbudować Airwolfa używając zezłomowanego Bella 222.

http://projects.airwolf.tv/ssmockup/index.html

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda! Jak masz wiecej zdjec, to dawaj. Mam model i bardzo chce go zbudowac. Zaczalem nawet juz grzebac po googlach za zdjeciami, ale nie udalo mi sie wiele uzbierac (glownie z braku czasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda! Jak masz wiecej zdjec, to dawaj. Mam model i bardzo chce go zbudowac. Zaczalem nawet juz grzebac po googlach za zdjeciami, ale nie udalo mi sie wiele uzbierac (glownie z braku czasu).

 

Dodałem co nieco. Też mam model ale strasznie niepasowny i ciężko mi się do niego zmusić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za:D ale ja już zacząłem ,kombinowałem z 3 rodzajami szpachli...zostałem przy samochodowej. Na razie mam sam kadłub i zastanawiam się nad

wykopem i kupieniem drugiego i zrobieniem go od nowa...ten model ma szyby za małe.Wiatrochron wpadał mi do środka jak próbowałem go przykleić...szyby spodnie są za małe tak o milimetr z każdej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.