Jump to content
Sign in to follow this  
tombie01

V Poland Model Show MPM Bielsko-Biała 05 - 06 IX 2020

Recommended Posts

Witajcie kochani – to już po raz piąty zapraszam Was na imprezę modelarską do Bielska Białej. Pięć lat temu między innymi z mojej inicjatywy do nazwy został dołączony przymiotnik ‘międzynarodowy’ – nie ukrywam wówczas naraziłem się na śmiech i drwiny niektórych środowisk ale nie poddałem się, cel był jeden – stworzyć w Polsce prawdziwy międzynarodowy festiwal z dużą ilością gości z zagranicy. Na poprzedniej edycji odwiedziły nas dwa kluby z Serbii, Finowie, modelarze z Litwy Łotwy i Estonii oraz Rosji – było bardzo dużo Czechów oraz Słowaków – pomimo konkurencyjnego Edaya– po raz pierwszy odwiedzili nas Węgrzy oraz Włosi. To co mogę obiecać to to, że rozwijał będę festiwal uwzględniając Wasze uwagi oraz, to że z roku na rok będzie on jeszcze bardziej międzynarodowy. Wszystko po to abyście mogli cieszyć się szeroką konkurencją a na stołach były modele, których do tej pory nie oglądaliście. Od przyszłego roku warsztaty oraz pokazy technik modelarskich zyskają również charakter międzynarodowy – z czterech pokazów dwa mają poprowadzić mistrzowie modelarscy z zagranicy. Zapraszam Was serdecznie – warto zanotować w kalendarzu.

Od 2020 roku wystawa będzie gościć na największej Hali Widowiskowej w Bielsku Białej 4000 mkw Hala pod Dębowcem - ul. Karbowa 26 - chcemy ją zagospodarować tak aby impreza dostarczyła wam całą masę atrakcji oraz niezapomnianych wrażeń 

72172918_623624271376940_7384808369795629056_n.jpg

IMG_4347.JPG

hala-widowiskowo-sportowa-debowiec-nad-dachami-1.jpg

• Like 1

Czuję MOC, oczywiście obowiązkowo będziemy, bo jako by mogło być inacyj :D, razem z naszymi Grand Prix i  NOJPIYKNIYJSY POLOWAC im.kpt.pil.Tadeusz Schiele.

• Thanks 1

Nagroda się przyjęła - mamy trzy edycje za sobą - z pewnością jest to element wzbudzający sporo emocji a przede wszystkim motywujący modelarzy do udziału w konkursie - tegoroczna edycja zebrała w klasie motor sport 41 modeli wystawionych przez 17 modelarzy z 5 Państw - zaznaczę że we wszystkich klasach motoryzacyjnych na minionej edycji mieliśmy rekordową liczbę 153 modeli - zapraszam serdecznie do fantastycznej i emocjonującej rywalizacji.

71171486_786977511745755_4672831925927280640_n.jpg

• Like 1

Posted (edited)

Utarło sie - że Poland Model Show to przede wszystkim najbardziej prestiżowa nagroda w Polsce a może niedługo w Europie - cieszy mnie fakt, iż ta konkurencja zbiera co roku kilkunastu modelarzy i na tej części wystawy jest faktycznie na czym oko zawiesić - jak co roku 1000 Euro w zakupach do wygrania - zapraszamy serdecznie 

71408356_534479424029780_2862515953831247872_n.jpg

Edited by tombie01