Jump to content

eldiabllo

Members
 • Content Count

  584
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by eldiabllo

 1. Wyróżnienia dla kategori wiekowej BACA na ukończeniu, sponsor BROWAR Ciupaga, 😁 10x17, nie zaduże , nie zamałe 😊.
 2. Kolejny PATRONAT MEDIALNY, nasz regionalny Podhale24.pl https://podhale24.pl/co,gdzie,kiedy/artykul/11730/II_Podhalanski_Festiwal_Modelarski_Ciupaga.html Także mamy kolejną nagrodę specjalną BEST MOTO - najlepszy pojazd od Banzai cars http://www.comdrive.ig.pl/ Także znany producent modeli ARMA HOBBY , będzie naszym sponsorem, a my jak w tamtym roku przygotujemy prezentację modeli.
 3. Ładny, fajny kolor, poszedł w niski profil 😁
 4. Noclegi 10% rabatu hasło " Ciupaga" zostały 2 domki https://m.facebook.com/DomkiSkibaSzaflary/?tsid=0.8059536505028697&source=result Baza noclegowa w Nowym Targu jest już znikoma, wszystko przez ogólnopolską Olimpiadę Skarbówki w tym sammym terminie co naszą Ciupaga , o ktorej dowiedzielismy sie niecaly miesiac temu,która ma zarezerwowane wszystkie hotele i motele w mieście, ale dużo jest jescze kwater w okolicy do 6km od Nowego Targu. Zachęcamy do rezerwacji noclegów.😁
 5. Sędziowie potwierdzeni: 3 osoby Bielska Strefa Modelarska 2 osoby IPMS ŚWIDNICA 3 OSOBY Grupa Modelarska Nowy Targ 1 właściciel sklepu modarskiego Maxhobby Sędzia Główny: Emet Brown z Bielska Strefa Modelarska.
 6. Super, fajne te obicia 😁.
 7. Dziękuję Panowie za słowa uznania, przy czym w pojazdach cywilnych to mój drugi model i w tej skali.
 8. Dzięki wielkie , fajnie że się podoba 😀.
 9. Kategoria Nojpiykniyjsy Polowac im.kpt.pil.Tadeusz Schiele 🤔, szachownica będzie, myśliwiec, łapie się 😁😎
 10. Ło panie , copka z głowy. Piykno, dłubacka, coś czuję że na CIUPAGE chcesz z nim zdążyć 🤔.
 11. Dzięki, mój patent na śnieg to śnieg od firmy krycell snow i sypany n alakier do włosów
 12. Witam, nadszedł koniec pracy nad tym modelem, trwało prawie rok bo od stycznia 2018 :D. Od siebie dodałem okablowanie, przewody, pompa hamulcowa , silniczek wycieraczek, wycieraczki, boczne szyby, wypełnienie w lusterkach, CB, rury wydechowe oraz łańcuch ma podnośniku (żona sie politowała i dała łańcuszek :D) Chyba tyle z dodatków. Chciałem żeby patrząc na ten model "czuć" było "zimę" :D.
 13. No tak, myślałem że to kolejna sztuka😎, zresztą twoje Iskry prezentowały się zacnie😁.
 14. O,widzę kolejną Iskrę u Ciebie, świetna, mam nadzieję ja zobaczyć w maju 😁.
 15. Szacun, pięknie to wygląda, mam swojego C 130 , ale ja tak bogatego wnętrza niemam 😊, a wiem że w środku to "rzeźbienie" 🍻, pozdrawiam.
 16. No to fajnie jak się ktoś cieszy 😁, niedługo podam bazę noclegową, jeszcze jakiś rabat negocjujemy, zresztą u nas o baza noclegowa dosyć spora 😁😎.
 17. Kalkomanie poszły, wygląda tak. Następny etap , efekty śnieżne 😁❄❄❄❄.
 18. Lampa do paznokci UV i lakier TOP hybryda wreszcie i mi się przydały ,nie tylko żonie 😁😎
 19. Witam, starałem się żeby skończyć w tym roku , jednak będzie poślizg, śnieg na Podhalu spadł dopiero teraz więc natchnienie wróciło. Co powstało , bryła w sumie zamknięta, rozwierciłęm grill, założyłem swoją siatkę, migacze z przodu zrobiłem w lampie UV, w środku dorobiłem kabel od CB, z zewnątrz, jest pług , brak jeszcze przewodów ciśnieniowych, podłączone kable do halogenów, i CB, w silniku przewody, dorobiłem pompę hamulcową i silniczek wycieraczek od podstaw oraz szyby w bocznych drzwiach. w planach: wycieraczki, koło zapasowe, lusterka, łańcuch do pługa, i Śnieg , bedzie na podstawce lekko przysnieżony 😉 .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.