Jump to content

eldiabllo

Members
 • Content Count

  509
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About eldiabllo

 • Birthday 02/22/1981

Personal Information

Recent Profile Visitors

336 profile views
 1. To mnie też to ciekawi, zostało 2,5 tygodnia, a informacji odnośnie rejestracji brak 🤔
 2. Rozumiem, wiem że nie każdemu może się przecież podobać. Ja i tak dziękuję za komentarz i opinie 🍻😁. Co do wyjątkowości , tak tamte auta są wyjątkowe, ale myślę że większość kierowców ciężarówek uważa swoje pojazdy jak coś więcej niż auto do przewożenia towarów , myślę , a także rozmawiam dość często z nimi , że to jest dla nich jak drugi dom, gdzie spędzają dużo czasu i większość z nich na swój sposób chce żeby były ciekawe. 😎.
 3. Co miałem na myśli, no jak w opisie. Zainspirowały mnie poniższe zdjęcia, chciałem też coś ciekawego wykonać. Może nie wyszedł w 100%Tak jak sobie to zakładałem.
 4. No ekstra, może się czegoś nowego nauczę, oczywiście podglądam 😁
 5. No dokładnie 😊🍺 No dzięki 😊. Zobaczymy co to wyjdzie na końcu. Czas jaki sobie dałem to koniec miesiąca max.
 6. Zrobiłem reflektory w klapach podwozia, mały czarny element na nosie, przykleiłem linie z kalkomani na górze samolotu, 2 dni zabawy, lepiej trzeba było namalować , jeszcze wiadomo pare elementów trzeba jeszcze dorobić na górze. Najwięcej czasochłonne to dorabianie małych elementów jak anteny, reflektory czy na nosi prążki. Może uda się dzisiaj położyć bezbarwny, mały wash, wykończenie zrobię półmatem , satyną . Na deser zostawiam sobie wszystkie drobne rzeczy do przklejenia. No i problem z robieniem zdjęć w domu, ciekawe jakie kolega ma pomieszczenie gdzie pracuje nad swoim C 130 ale w 1:48 skali ?
 7. II Podhalański Festiwal Modelarski Ciupaga 2020 II Edycja Podhalańskiego Festiwalu Modelarskiego CIUPAGA , nie bez powodu mamy na plakacie Spitfire Vb z osobistym malowaniem "Wielkiej Niedźwiedzicy" pilota kapitana Tadeusza Schiele, jest to nasz podhalański akcent lotniczy podczas II wojny światowej, a także człowiek który znany jest również w Nowym Targu. My na jego pamięć i cześć, nagradzamy najlepszy myśliwiec z szachownicą ,nagrodą "Nojlepsy Polowac", im.kpt.pil.T.Schiele . Więcej na : http://www.aeroklub.nowytarg.pl/79/tadeusz-schiele II Podhalański Festiwal Modelarski Ciupaga 2020 na : https://sites.google.com/view/grupamodelarskanowytarg/home Mała statystyka podczas I Podhalańskiego Festiwalu Modelarskiego -Ciupaga- 2019 90 wystawiających w tym 11 z zagranicy 412 wystawionych modeli najmłodszy modelarz rocznik 2012r najstarszy modelarz rocznik 1952r Cele imprezy: 1.Promocja modelarstwa jako sposobu spędzania czasu wolnego. 2.Popularyzowanie modelarstwa wśród mieszkańców regionu, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży. 3.Wymiana doświadczeń między modelarzami w różnym wieku. 4.Promocja miasta Nowy Targ oraz regionu Podhala.
 8. witam , prosze o wpisanie nas na 2020 rok DATA: 30-31.05.2020 II Podhalański Festiwal Modelarski CIUPAGA 2020 Nowy Targ, plac evry 3 , 34-400 -MODELE PLASTIKOWE Organizator: Grupa Modelarska Nowy Targ na FB: https://www.facebook.com/events/278887379668208/ strona www: https://sites.google.com/view/grupamodelarskanowytarg/home pozdrawiam
 9. Bezbarwny, kalkomanie prawie położone, zostało 10%, wsumie czarne linie na skrzydłach i po kadłuba. Małe poprawka kalki na jednym boku , tam gdzie przykleilem drzwi z oknem ale na odwrót 😐, okienko powinno być u dołu A ja dałem do góry, niewiem kiedy się tak zamotalem, ale chyba za późno teraz na wycięcie i ponowne wklejenie. Kalkomanie nawet ta duża na stateczniku nawet ładnie siadły. Jutro wyjazd na Moson. No niemam miarki żeby ci dokładnie zmierzyć, ale napewno są grubsze i minimalnie wyższe.
 10. Chyba lepsze niż fabryczne, minimalnie większe szersze od fabrycznych , ale prezentują się o niebo lepiej niz te z pudełka.
 11. https://www.mojehobby.pl/products/C-130-wheel-set-with-disc-brakes-16969608.html
 12. Jak z przodu coś tam dorobilem to i na tyle zrobię 😊😉 .
 13. Szybka przód gdzieś nie mogła się dopasować, trochę tam uszpachlowałem , skrzydla dopasowac do kadłuba też chwilę zajęło. Środek jest bardzo ubogi więc zamkłem całość. Ogólnie duża "parówka". Powiedziałbym że nawet lepiej mi się składało AN 26 z A modelu 😁. No chyba że ja teraz to już wymyślam.
 14. Nie malowałem, Hataka jak dla mnie ok, mam kilka kolorów z serii Orange, rozcienczam i maluje 😊. Co do pasów , cienkie czarne linie są w kalkomaniach, na końcówkach skrzydeł jeszcze czarnych brakuje "kwadratów" ale się zrobi. Malowałem bezbarwnym , narazie wietrzylem kuchnie bo aż mgła się pojawiła 😎😁. Dobrze ze żony dziś w domu niema 😊. No i na 100% nasz 1504 to 70-1263, potwierdzone info. Kolega pisał artykuł do Skrzydlatej Polski nr 04/2019 O naszych herkach, był w Powidzu. Tam ogólnie jakiś mętlik był.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.