Skocz do zawartości

M1240A1 1:35


MichalZ

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ,do zaprezentowania mam pojazd M-ATV  M1240A1 w skali 1:35 ,produkcji RFM , w zamyśle miał przypominać pojazd z Jednostki Wojskowej "AGAT", nie jestem specjalistą w tej dziedzinie a sam pojazd był opcją "B", myślałem że mogę z niego zrobić pojazd z PKW bez większych przeróbek ... niestety po dłuższej rozmowie z znawcami tematu okazało się że bez operacji by się nie obeszło. Potraktowałem ten model jako rozgrzewka przed "głównymi tematami" nie wchodząc w zbytnie detale zrobiłem coś takiego....  ,przy okazji Zdrowych Wesołych Świąt dla Wszystkich :) :)

Pozdrawiam :) 

IMG_0200.JPG

IMG_0204.JPG

IMG_0205.JPG

IMG_0206.JPG

IMG_0207.JPG

IMG_0209.JPG

IMG_0210.JPG

IMG_0212.JPG

IMG_0213.JPG

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, bulik58 napisał:

 okazało się że bez operacji by się nie obeszło .. czyli pacjent doraznie opatrzony i wypuszczony. Mam ten model i podobnie jak ty chcialem go zrobic w wersji PL, ale specjalsi w tym temacie naprowadzili mnie na wlasciwy tor. Pozostaje zakupic pare dodatkow i ... poczekam na ciebie.:mrgreen: a model zacny choc troche golas, Zdrowych Wesołych Świąt 

Ale PL wersję krajową czy z misji? Ja naszego z misji będę robił z Pandy ;), trochę goły jest.. fakt, M-ATV zawsze kojarzył się z dużą ilością np:. Anten :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bulik58 napisał:

Ja naszego z misji będę robił z Pandy - tak wiem, wczytywalem sie w wasze dyskusje. Co do wersji - jeszcze nie niewiem  choc wolabym misyjnego. O tyle dobrze ze mam obydwa modele RFM nie ruszony i Pande w ktorej zrobilem czesciowo podwozie i czeka na sygnal do startu. Co do anten- jeszcze masz mozliwosc je dorobic.

Krajowe ich nie mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bulik58 napisał:

Krajowe ich nie mają- masz na mysli te ktore sa teraz w kraju? Nawet nie wiedzialem , to jak sie komunikuja z dca, lub miedzy wozami

Miałem na myśli długie anteny biczowe oraz "tuby"  od Duke, na naszych ich nie zaobserwowałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model był wzorowany na tym http://odwaszegofotokorespondenta.blogspot.com/2017/06/pojazdy-jw-agat.html?m=1

 

Już usłyszałem które detale pominąłem, ale tak z grubsza, odblask z boku na klatce, czarne chlapacze oraz łoże M2 (już przemalowane), z tyłu nie powinno być tych trzech lampek :)

Edytowane przez MichalZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.