Jump to content

mandrivecs

Members
 • Content Count

  990
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mandrivecs

 1. Samochód przyjemnie pomalowany i styrany... Z kołami (felgi i opony) jeszcze nic nie robiłeś, prawda..? Załoganci całkiem ładnie pomalowani. Wchodzą Ci ostatnio te figurki..!
 2. Faktycznie siedzi trochę nisko... Jak by nie patrzeć dość poważny feler..!
 3. Nie zakumałem, że to akurat te będą w zestawie. Mogę rozumieć, że to będzie następny wydany zestaw? Na kiedy planowany?
 4. Jeśli nie chcesz tu za moment 10 stron nie na temat to Panie Stojkovic i Sabo nie idźcie tą drogą..!
 5. Ja bym raczej dał tytuł "Strażnik polsko - chińskiego pogranicza" hehe...
 6. Podglądam. Chyba jako jednego z niewielu bardzo ucieszyło mnie wydanie modelu tej maszyny - tak samo jak ucieszył by Anders i jeszcze parę innych platform koncepcyjnych/prototypowych. Tak samo jak cieszy mnie Kobuz od IBG... Polskiego sprzętu nigdy za wiele. Dlatego dziwiłem się, że w założonym przeze mnie wątku na ten temat odzew prawie żaden, a jeśli już to w większości malkontenctwo, "że tektura, że sklejka, że już po temacie". A nad Mausami, Tortiosami i innym post germańskim i alianckim żelastwem, które nigdy nie zeszło ze sztalugi same "ochy" i "achy"... Cudze chwalicie - swego nie znacie, podpisuje się pod tym powiedzeniem obiema rękami. A swoją drogą z tym teciakiem z tyłu to można fajną dioramkę zbudować...
 7. Zaczyna nabierać charakteru. Dokładniej wytrzyj nadmiar washa, bo gdzieniegdzie jest niedotarty i przeobrazłi się w zacieki brudu, które mają kierunki bez ładu i składu. Teraz delikatny suchy pędzel i będzie bajka... Coraz bardziej mi się podoba.
 8. Ale lufę dołożyłeś..!
 9. Super robota - zanosi się na szybki debiut w dziale galeria na forum. Spasowanie nosa wyszło idealnie.
 10. Ja jeszcze nie wiem, ale mam odczucie że obciążenie nosa nikomu nie zaszkodzi, a na pewno pomoże. Miejsca jest na tyle dużo, że parę odważników wędkarskich na pewno się zmieści.
 11. Lista uwag i poprawek wraz z dokumentacją zdjęciową będzie bardzo mile widziana.
 12. Tempo powala. Fajnie, że napisałeś o błędach w instrukcji, będę wiedział na co zwrócić uwagę.
 13. Temat ciekawy, podglądać. Zestaw Menga?
 14. Wiem, że mam w Tobie wiernego wielbiciela, ale naprawdę nie wiem co Cię we mnie fascynuje, że ciągle udzielasz się w moich tematach... Nie podoba się, to nie zaglądaj, proste. A tak w ramach przyzwoitości proszę odpuść sobie komentowanie moich wątków. Stare przysłowie radzi, żeby nie kłucić się z głupcem, bo postronni nie zauważą różnicy, więc bez odbioru.
 15. Nie... Matv mam już jednego rozgrzebanego w domu i nie darzę sentymentem jak naszej rodzimej myśli technologicznej ze Świdnika...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.