Skocz do zawartości

Republic Star Destroyer - Revell


gulus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapodam oddzielnie, bo ktos mi powiedział, że z takimi pajacykami (czy jakoś tak?) to wstyd się pokazywać.

Kadłub okrętu jest od jakiegos czasu pomalowany głównymi kolorami, ale nie bardzo miałem jak porobić fotki.

Jak porobię, to pewnie pajacyki sie poikażą w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały model został pomalowany. Na pokazaną poprzednio warstwę czarną, zostały napsiknięte 3-4 warstwy (bardzo cieniutkie) różnych odcieni szarości.

 

 

 

4ee6cfe0951be4f6.jpg

0d6a83f5f1275a1d.jpg

 

 

Najciemniejszy z szarości został zarezerwowany dla paneli bocznych. Widoczne na fotce paprochy pojawiły się z winy aerografu (właściwie z winy tego, który ten aerograf trzymał, czyli mojej) i zostaną wygładzone.

 

 

 

6a23993f803ffd98.jpg

 

 

W tej chwili w całości Destroyer przedstawia się tak:

fba07b2412ea08bcm.jpg

 

Nic specjalnego, ale i tak nagorsza (albo i najlepsza) część roboty przede mną: wygładzanie, cieniowanie, malowanie światełek, obramówek, kolorowanie działek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Model zrobił na mnie duże wrażenie. Wykonanie na najwyższym poziomie!

Mam jedno pytanie: gdzie kolega zaopatruje się w włókna światłowodowe?

Od dłuższego czasu poszukuję światłowodów do oświetlenia kabiny Sokoła Milenium i bez rezultatu.

Pozdrawiam - Mironek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam wszystkich forumowiczów !

Prace przy niszczycielu cały czas powoli posuwają się do przodu -na zdjęciach próbne odpalenie silników . Światłowody wziąłem z "owłosionej" lampy kupionej na targu za kilka złotych -coś jak na zdjęciu po lewej pod linkiem:

http://images.google.pl/images?q=lampa%20%C5%9Bwiat%C5%82owodowa&ie=UTF-8&oe=UTF-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&sa=N&tab=wi

 

Obraz001.jpg

Obraz002.jpg

Obraz004-3.jpg

Obraz003-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Tak patrzę co można zrobić z prostego modelu i czasami słów brak. Poważnie - momentami aż dziwi mnie z jakim mozołem i poświęceniem powstają niektóre modele. Tym bardziej dziwiony jestem jak takie widzę - jest na czym oko zawiesić Sam sobie kiedy coś podobnego sprawię jednak bardziej Star Trekowego - chociaż taki niszczyciel też jest OK bo i SW lubię - byłby tylko problem bo moja siostrzenica jest zdecydowanie większym fanem SW więc pewnie musiałbym chyba do sejfu takie coś włożyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Eeee, jakie kółka, jakie kreseczki?

Modelu prawie się nie skleja, on sam się skleja. Wszystko jest dopasowane do siebie, nie ma możliwości pomylenia części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.