Jump to content

klaymen

Members
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gliwice
 1. Dzięki Powstał następny model - tym razem z kombinacji kilku zestawów. Patrząc ile pracy mnie kosztował myślę że trochę przesadziłem ale wygląda nieźle:
 2. Powstał następny model - tym razem Tau, rasy mówiąc najogólniej zaawansowanych technicznie kosmitów . Jest to mobilne stanowisko obrony, coś jak okop z polem siłowym i napędem antygrawitacyjnym
 3. Wyszło super, i pojazd i diorama. Z pudełka na kółkach zrobiłeś dynamiczny i "żywy" pojazd .
 4. Super wychodzi, bardzo fajnie pobrudzony
 5. Skończyłem następny element terenu - kontenery. Pochodzą z zestawu trzech sztuk - ostatni zostawiłem sobie na specjalny projekt . Modele sa bardzo proste, ale moim zdaniem po sklejeniu prezentują się fajnie.
 6. Wygląda super, zwłaszcza te przewody między członami jak w tramwaju Podrasowane koła też bardzo fajne.
 7. To są nogi z jakiegoś mecha z Warhammera To jest zestaw alternatywnych elementów firmy Spellcrow, moją też inne zamienne elementy do pojazdów z Warhammera: http://www.spellcrow.com/pajecze-cybernogi-p-446.html Modele super, podobają mi się takie klimaty . Jeżeli się da to może spróbuj nawiercić otwory w rurach wydechowych.
 8. Gratulacje dla uczestników, i podziękowania dla organizatorów
 9. Gratulacje, model wyszedł moim zdaniem genialnie Do tego z tym oświetleniem wygląda jakby zaraz miał brać udział w kręceniu scen do filmu.
 10. klaymen

  HOVERTANK

  Fajny pomysł, kibicuję chociaż faktycznie czasu mało. Będziesz go robił w wersji futurystycznej czy bardziej "retro-sf" z czasów w których był używany?
 11. Galeria Konkursu Jesień 2017 Model zakwalifikowany do: Klasa 6 - Figurki i Popiersia Warsztat TUTAJ Przedstawiam Techpriesta, czyli kapłana maszyny z Warhammera 40k:
 12. M.A.V. - w sumie cztery - jedną prawą żywą, dwie mechaniczne po lewej stronie i jedna po prawej z bronią zamiast dłoni, do tego mechaniczna macka Na zdjęciach za bardzo tego nie widać, do galerii postaram się zrobić lepsze. Ciężko sfotografować taką małą figurkę żeby ładnie wyszło. Marcin M. - używałem tych farb: Zwłaszcza polecam ten gunmetal po prawej z czarną zatyczką - niby jest do aerografu ale pędzlem też super wychodzi. Tymczasem w budowie postępy - wycieniowałem płaszcz, wypukłe fałdy pomalowałem jasno czerwonym a wgłębienia ciemnobrązowym washem. Zrobiłem tez brązowy wa
 13. Marcin M. - no, mi się pod względem klimatu podoba np. Gwardia Imperialna, ale ie wytrzymałbym malowania kilkudziesięciu prawie takich samych modeli. Z dziesiątką jeszcze jakoś idzie Tymczasem techpriest dostał pierwszych kolorów. Tradycja głosi że pierwsi Kapłani Maszyny żyjący na spustoszonym wojną domową Marsie nosili czerwone szaty żeby łatwiej było im się w razie potrzeby wtopić w otoczenie, i stąd jest to ich urzędowy kolor stroju. To jeszcze nie wszystko, poza tym całość będzie jeszcze cieniowana.
 14. W pracy niewielkie postępy - pomalowałem całość gunmetalem, i przetarłem srebrnym metodą suchego pędzla. Na razie wszystko jak leci, szczegóły będą potem
 15. Klasa 6 - Figurki i Popiersia Konkurs zmotywował mnie żeby skleić figurkę którą mam w kolekcji od jakiegoś czasu, ale jakoś nie mogłem się za nią zabrać. Jest to Techpriest Dominus z Warhammera 40k. Techpriest czyli kapłan maszyny to w świecie Warhammera mniej więcej odpowiednik inżyniera - zajmuje się wszystkim co związane z maszynami, z odrobiną kultu i religijności, czyli na zawieszony komputer poleci restart i modlitwę do ducha maszyny . Techprieści zazwyczaj z wiekiem coraz więcej części ciała zamieniają na mechaniczne, albo jako ulepszenia, albo po ranach w walce jeżeli służą akurat
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.