Skocz do zawartości

Modele by eKrystian (Aktualizacja Scania)


eKrystian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Zbierałem się ostatnio ze zdjęciami mercedesa i mana żeby zrobić na dworze w ładniejszych widokach itd no wreście się udało weekend heh.Oba modele nie są jeszcze skończone w 100% , ale już nie chciałem zakładać relacji bo już prawie koniec.Co do mana nic specjalnego nie robiłem skrócone piasty, i oś skrętna i tyle z ciekawszych rzeczy do mana powstaje chłodnia (italeri). Na zdjęciach jest pokazana tylko rama brak jeszcze zbiornika w manie (schnie po malowaniu) i kilku detali.Co do mercedesa brakuje stopni do zderzaka (niestety jestem zmuszony kupić nowe więc to tylko kwestia czasu i "siatki na zderzaku na samym dole" i zbiornik wyszpachlowany na zdjęciu jest jeszcze stary (dam fotki jak [będzie 100% done) i też jak w manie detali kilku.Naczepa już prawie skończona jeszcze kalki na zderzak i raczej tyle.Na naczepie od mercedesa są takie jak by krople ale to nic z lakieru tylko była myta z kurzu i tak niestety już nie chciało się "wypucować" heh.

 

Jak znajdę czas to może pokaże inne moje starsze modele (ale nic ciekawego wiec mi się nie pali).

 

Zdjęcia Mana + Chłodnia

 

t_dGKFVzHgu.gif t_OlmGbfIVE.gif t_mjdrXlabH.gif

t_JzNThDOdL.gif t_TtfHiCxHn.gif t_ORCZwrlMo.gif

t_qlWbuscxJ.gif t_AJkTsnziQ.gif

 

Zdjęcia Mercedesa + Naczepa

 

t_xMzeKFavg.gif t_gJaGfjRgH.gif t_wCjzTvkCb.gif

t_piBVtXYui.gif t_QdRHKnujO.gif t_DOPsxVKEg.gif

t_pIiTUndKN.gif

 

Zdjęcia "Grupowe"

 

t_uyimbAYab.gif t_saXUhDmBY.gif t_omeKseeXC.gif

t_BctKkyyqX.gif

 

I Tyle ! Zapraszam do Komentowania

 

Pozdrawiam,eKrystian

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł216 nic straconego model jeszcze nie w 100% koła tylko "o tak założone", więc się pomaluje hehe.Jeszcze mam jedne w ogóle nie pomalowane felgi, ze skróconymi piastami jak, by na tych nie wyszły.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe co nieco hehe :

 

 

t_UhIejcPRA.gif t_mBhImcRsV.gif

 

Nie chciałem już zakładać relacji bo nie widzę sensu pokazać parę fotek jak już nie dużo zostało.Zderzak jeszcze do poprawy będzie, to Scania z takim leciutkim Tuningiem.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dodaje fotki jak aktualnie wygląda Scania przepraszam, że taka jakoś ale już wieczorek a z lampą ochydne zdjęcia wychodzą.

 

 

geoDGPdFO.jpg

 

UxTReDezL.jpg

 

WmtdcsFmo.jpg

 

NJTBIEspf.jpg

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model zapowiada się bardzo ciekawie. Bardzo mi się podoba ten kolorek, napisz coś o farbie.

Grill, w połączeniu z tym kolorem, pięknie się prezentuje. Przydałyby się jednak lepsze fotki, ale i tak widać, że będzie to ładny model.

Napisz też coś o SS-ach, bo rozumiem, że nie są one standardowo w modelu. Czym malowałeś chromy?

Jak Ci się uda, pokaż trochę wnętrza

Ogólnie to muszę przyznać, że piękna Scania nam się tu szykuje

Trzymam kciuki za dalszy postęp prac.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy aktualizacje z relacji będzie znajdywać się w tym temacie :

 

viewtopic.php?t=7726

 

Ponieważ jeszcze zostało mi trochę roboty i nie będę pokazywał w galeri.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.