Jump to content

eKrystian

Members
 • Content Count

  647
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kierownica od Volva ? Połączenie kolorów w ogóle do mnie nie przemawia, ale to sprawa gustów. Ale jeżeli chodzi o czystość itp. to jak najbardziej ok.
 2. Muszę Maćku powiedzieć, że odwaliłeś kawał dobrej roboty. Kolejny twój świetnie wykonany holownik, jedyne co to mi ten wydech pod obrysówkami nie spodobał, ale to sprawa gustu. PS : Wielki plus za zdjęcia, aż przydało by się ich więcej.
 3. Mark to za mercedesa dostałeś pierwsze miejsce ? Mi się wydawało i przynajmniej tak pisało na listach zwycięzców (Gdzie daje sobie rękę uciąć), że za Bedforda ta nagroda. Tak czy siak, gratulacje ! PS : I po ogłoszeniu list miałem racje : PC2-S Nr Imię Nazwisko Miejscowość Klub Nazwa modelu Ocena Miejsce 277 Marek Siądecki Lublin ind. Bedford "OBDL" 86 1 187 Krzysztof Ceforski Kielce MOPR Peterbilt + Trailer "Nascar" 81 2 73 Krystian Zawistowski Lublin ind. Volvo FH 16 80 3
 4. Jak kto uważa, jeden lubi mieć odwzorowane detale a inny "Po co robić jak i tak nie widać", ale twój model, więc robisz jak uważasz. Jednak ja bym pokusił się o przeróbkę ponieważ od przodu jednak coś będzie widać no i szkoda takiego modelu bo zacząłeś ładnie, po za tym nawet jadąc na konkurs typu MTM już masz na + taką przeróbkę. To tyle ode mnie.
 5. Skoro już robisz taki model to czemu zostawiłeś takie fotele ? Przecież one nie mają nic wspólnego z fotelami z R'ki, mam nadzieje, że to poprawisz. Po za tym zaczyna robić się ciekawie. Powodzenia !
 6. Ja bym próbował to skrócić, ponieważ szkoda zwalić model przez taką rzecz, zwłaszcza, że sporo w niego inwestujesz kupując konwersje itp.
 7. Wiesz co ? Nie chciałem Ci już po prostu odpisywać na ten twój post bo brak mi słów na Ciebie. Myślisz że błyszczenie się kabiny to jest już największy sukces ? Kabina może się błyszczeć zajebi*** a co z tego jak powłoka lakieru będzie tragiczna ? Ponadto twoje : To co jak Ty jesteś non stop na forum to już jesteś jesteś fajny, a ktoś kto mniej się udziela to już jest zły i w ogóle ? Aj no tak zapomniałem trzeba się popisać że się ma ponad 3000tyś postów. Wiesz wolę mniej się odzywać jak mam pisać takie wypowiedzi jak Ty i nie mówię tu tylko o tym błyszczeniu. I już może nie róbm
 8. Dobrze, że twoja longline się błyszczała. Są to mocowania trąbek. Tomku co tu dużo gadać kabina zrobiła na mnie ogromne wrażenie, w połączeniu z szarym dołem będzie tworzyć niesamowity widok.
 9. Nie chce nic mówić, ale voseba dał link do tej strony kilka postów wyżej. Ale sie czepiasz Eee tam tak tylko napisałem, po co powtarzać to samo.
 10. Nie chce nic mówić, ale voseba dał link do tej strony kilka postów wyżej.
 11. Tak, więc obiecałem zdjęcia z 1:1, a że dzisiaj pogoda dopisała to zrobiłem kilka zdjęć.
 12. Kawał dobrej roboty Wojtku, stworzyłeś coś "innego", nowy styl i wyszło Ci to bardzo dobrze. W dodatku podoba mi się to, że nie poprzestałeś tylko na wyglądzie scanii, ale i zająłeś się też stroną techniczną. Co du dużo pisać scania jest świetna i tyle. Gratuluje nagrody na MTM, w pełni zasłużona !
 13. Ramka w modelu jest wykonana z taśmy która pod światło tak jak by świeciła, normalnie jest ona srebrna, wiec spokojnie wszystko jest ok.
 14. Przód nie, popatrz na zdjęciu (Te w 1 linku) przecież to możesz tam zauważyć przed zapytaniem.
 15. Zgadza się, całe zawieszenie jest zmienione.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.