Skocz do zawartości

M1A1AH Abrams-1/35 Trumpeter Bosnia 1996-relacja


gizmo1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No niby poszpachlowany i zwyczajny model, ale to nie o to chodzi, poprostu sie dziele z wami tym, żebyście obejrzel;i jak ja robie modele, chyba o to tu chodzi

No fajnie ze sie dzielisz, o to tu chodzi, ogladam chetnie, ale na tym etapie nie da sie wiele napisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby poszpachlowany i zwyczajny model, ale to nie o to chodzi, poprostu sie dziele z wami tym, żebyście obejrzel;i jak ja robie modele, chyba o to tu chodzi

No fajnie ze sie dzielisz, o to tu chodzi, ogladam chetnie, ale na tym etapie nie da sie wiele napisac.

mówisz i masz

 

4dc90ff4a2835f25.jpg

 

b9f93f70d138a820.jpg

 

zdjecia lipa bo juz ciemno bylo. jutro zapodam z rana lepsze juz prawie sklejonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy figurki są do tego zestawu dołączone czy kupowałeś je osobno? niepokoją mnie dwie rzeczy:

1. Czy armata jest juz wsadzona na stałe? Bo chyba zbyt dużo jarzma wystaje na zewnątrz.

2. Czy zamierzasz poprawić narożniki na ekranach z przodu wieży? W oryginale są to tylko naklejki, są one o wiele niższe i szersze to jest w modelu.

Gdybyś potrzebował jakiś zdjęć oryginału to daj znać, też buduje teraz Abramsa, ale w nieco innej skali

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy figurki są do tego zestawu dołączone czy kupowałeś je osobno? niepokoją mnie dwie rzeczy:

1. Czy armata jest juz wsadzona na stałe? Bo chyba zbyt dużo jarzma wystaje na zewnątrz.

2. Czy zamierzasz poprawić narożniki na ekranach z przodu wieży? W oryginale są to tylko naklejki, są one o wiele niższe i szersze to jest w modelu.

Gdybyś potrzebował jakiś zdjęć oryginału to daj znać, też buduje teraz Abramsa, ale w nieco innej skali

 

Pozdrawiam

mas zracje co do tych 2 rzeczy. juz poprawiam:)a ekrany to wywale:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ekrany poszly get out. jarzmo przerobiłem bo rzeczywiście wystawalo. ale inaczej sie niedalo. A figurki były w zestawie. Takie że są nawet niewiem czy je wsadzać, sie zobaczy,ale napewno bedzie cały w tobołkach.i troche zakurzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robi u Ciebie w modelu za podkład? Jakaś farba w spreju?

 

Pytam się, bo niekiedy podkład jest mocno ziarnisty, a ja się na coś takiego nadziałem przypodkładzie, chyba Revella w spreju.

 

Aha i jeszcze jedna rzecz, pozamodelarska. Skoro i tak obrabiasz fotki, to przy wrzucaniu całych, przycinaj je do 800 pikseli w szerokości - O.K.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony Ericsson D750i widać ma ładny aparat wmontowany, ale obrazek powinieneś zmniejszyć przed wysłaniem na serwer fotek.

Co do "fajności" powierzchni to bym się zastanowił. Czy nie jest za bardzo ziarnista powierzchnia? Częściowo może to naśladować fakturę pancerza, ale szczerze mówiąc, nie jestem pewien, jak to wyglądało w Abramsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górne powierzchnie Abramsa są pokryte warstwą antypoślizgową. W modelu jak widac jest to bardzo ładnie odwzorowane.

A tak to wygląda na oryginale:

dsc042009qy.th.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dormitrze, mój Abrams powstaje od jakiegoś miesąca, buduje go od prawie od podstaw z kartonu w skali 1:25. Do tej pory zrobiłem tyle:

th_Abrams29.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.