Skocz do zawartości

HMS Illustrious 1940 - Flyhawk 1/700 (FH116S - DELUXE EDITION)


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie trzy miesiące oczekiwania na przesyłkę, ale dzisiaj w końcu dotarł HMS Illustrious :) Flyhawk'a chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, a jeśli ktoś nie zna, to niech sobie kupi :) Gdy pierwszy raz się z nim zetknąłem, to nie wierzyłem własnym oczom, że w tej skali można osiągnąć taki detal. Tak więc i ten wypust to po prostu zwykły Flyhawk, czyli jakość na najwyższym poziomie. Prezentowany model jest w wersji Deluxe Edition, więc do zrobienia prosto z pudła. 

 

W środku jak zawsze wszystko ładnie popakowane, a kadlub zabezpieczony dodatkową pianką.

9E5dOTi.jpg

SNM1GRE.jpg

t0vHlmT.jpg

HvZ05bn.jpg

3C7wxlV.jpg

KTTTF96.jpg

NtyRaea.jpg

soOtiTl.jpg

LjkBUBq.jpg

alFf8Ja.jpg

bDzBChZ.jpg

n7iB3Ha.jpg

RxWzhEY.jpg

rhS1Jex.jpg

iLGDSRp.jpg

3ktVPLJ.jpg

aPqvQQH.jpg

DKma0uY.jpg

cKtkh6v.jpg

ohT5hYu.jpg

mKTXWiI.jpg

BfU3C6f.jpg

VlUthhV.jpg

wJ0pxbc.jpg

oFKIVgL.jpg

 

Oczywiście czym byłby lotniskowiec bez samolotów. W zestawie mamy 8 samolotów typu Swordfish oraz 6 samolotów typu Fulmar. Oba typy możemy wykonać że skrzydłami rozłożonymi, lub złożonymi.

 

fOVAjeJ.jpgFio8RID.jpg

OsWgTb6.jpg

 

Jako bonus dostajemy 1 sztukę Glostera Gladiatora (wydruk 3D) wraz z 3 elementami fototrawionymi.

 

Zi9ik7U.jpg

Umt41WV.jpg

y73bsVB.jpg

18fLPY6.jpg

c1xImB1.jpg

kFC8Yvc.jpg

 

Zestaw elementów fototrawionych do okrętu, plus toczone lufy i pręciki

 

KopWK8A.jpg

q4H6TYG.jpgPHNndHQ.jpg

qBAJeUE.jpg

oFm5sBf.jpg

 

I na koniec kalki

 

U1XlDrA.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

no jako że zapowiada sie ciekawie i długo zasiadam w pierwszym rzędzie a ze zamówiłem ciężarówkę popcornu to spokojnie działaj a ja podpatruje :)

----edit 

ciekawe ze FH zaczął drukować samoloty w poprzednich wypustach jeszcze były wtryskowe jesli mnie pamiec nie myli? 

 

----edit 

a nie stop ja tępy to tylko 1 takowy :) ciekawe ciekawe, czyżby smaka robią aby dokupić ? 

 

Edytowane przez laskonogi
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.