Jump to content

chudyhunter

Members
 • Content Count

  1,073
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

chudyhunter last won the day on September 6

chudyhunter had the most liked content!

Community Reputation

78 Excellent

About chudyhunter

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

672 profile views
 1. Spokojnie to naciagniesz kadzidelkiem. Ja swoje naciągałem żarzącą się wykałaczką, ale jeśli się boisz, że uszkodzisz oliniwanie i narobisz sobie dodatkowej roboty, to zostaw jak jest.
 2. Podobnie jak w przypadku projektu z Huntami. Więcej szczegółów 1 października
 3. Zrobiłeś jak potrafiłeś, ale galerie daj. Nie ma znaczenia, że Twoim zdaniem jest słaby. Wrzucaj foty, a my się wypowiem Jakiego następnego modelu możemy się spodziewać?
 4. Mocno chyba nie. Myślę że tak w granicach dobrego smaku.
 5. Popieram! Dobrze zobaczyć go w całej okazałości. Dobra robota Krzychu!
 6. Święte słowa Mandorjan, święte słowa Sam po sobie wiem, jak czasami było i w sumie nadal jest ciężko, gdy wydaje ci się, że coś się zrobiło dobrze, a inni mówią "ch...wo, popraw to". Człowiek sobie myśli, czy czasem tego nie walnąć w cholere, ale później przychodzi chwila zastanowienia, spokojne spojrzenie na to co się zrobiło i wychodzi na to, że jednak można zrobić lepiej. Ja mojego Titanica 1/400 Academy chyba dwa razy zmywalem, do gołego plastiku, a w tej chwili wiem, że czeka mnie trzecie zmywanie. Tak więc Pavvelek nie poddawaj się!
 7. Powinieneś to zjechać do gołego plastiku. Jeśli malowałeś akrylami, to kup sobie płyn hamulcowy DOT3, za pomocą pędzla nałóż grubą warstwę tego płynu na pokład i po jakich dwóch godzinach, za pomocą szczoteczki usuń farbę. Sproboje na razie zrobić to na pokładzie rufowym. Zobaczysz czy się uda i jeśli tak, to zrobisz tak z resztą modelu
 8. Pomalowane. Dojdzie jeszcze trochę cieniowania, marmurki, pryśnięcie elementów kolorem bazowym, wash, oleje, zacieki, zadrapania, lakiery, tak więc jeszcze dużo pracy pozostało do wykonania.
 9. Dokładnie! W końcu to Twoja metoda, którą wykorzystałem
 10. Aaaaa o tym mówisz. To są igły zeszlifowane pilnikiem do metalu. Wkładasz w szlifierkę i na drewienku szlifujesz
 11. Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca, ale generalnie masz rację, co nie do końca mnie cieszy
 12. Maszt gotowy. Z zestawowego masztu została tylko podstawa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.