Jump to content

chudyhunter

Members
 • Content Count

  1,294
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

chudyhunter last won the day on February 16

chudyhunter had the most liked content!

Community Reputation

194 Excellent

About chudyhunter

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

1,133 profile views
 1. Nie moje klimaty, ale jak dla mnie pięknie zmęczony! Zdecydowanie trafia w mój gust! Linia wodna jest zdecydowanie poprawna. W zależności od malowania była pofalowana, równa albo w ogóle jej nie było.natomiast jeśli mówimy o glonie, to fakt powinien być równy Tak czy siak, dobra robota!
 2. Jeśli chodzi o malowanie AK, to są to dość trudne farby. Polecam Ci rozcieńczyć je 1:1 np. wódką. Maluj cienkie warstwy. Prysnij 2/3 warstwy, odczekaj minutę i dalej
 3. Jeśli chodzi o kolory to możesz zobaczyć u mnie Księcia i Kujawiaka, malowane AK
 4. Dajta chopy spokój mi z tym SzFedem Zabrałem się w końcu za Grafa. Powoli umieszczam siatki własnego projektu, bo te zestawowe nawet nie przypominały siatek
 5. Jo, ja maluję RN farbami AK INTERACTIVE set 1 i 2. Kolorystycznie odbiegają od SH, ale generalnie jestem zadowolony. Bez problemu dostaniesz je w naszych sklepach internetowych. Farby teoretycznie są pod aero, ale dobrze jest je rozcieńczyć.
 6. Jakbyś chciał, by nóżki się świeciły jak psu jajka, to polecam pastę polerską K2 Aluchrom. Dajesz odrobinę pasty na szmatkę/papier toaletowy, czy co tam chcesz, kilka ruchów, następnie przecierasz czystym papierem i nóżki aż oślepiają Chociaż tak patrzę i nie wiem. Nóżki malowane, czy metalowe?
 7. No Panie Piotras ładny okręcik, eleganckie olinowanie, ino dno mogłoby być usyfione, ale to kwestia gustu
 8. Dzieki !! Oczywiście będzie przyciemnione, bo jest to spokojnie do zrobienia Czasami mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają albo po prostu przeceniają moje umiejętności. Idąc za wszystkimi radami i pomysłami, to za chwilę osiągnę lepszy detal niż przy 1/72 A tym czasem diorama prezentuje się tak Bedzie trzeba kupić jakiś aparat, bo telefonem to nie robota. Ale to nie będą tanie rzeczy
 9. Zawsze się znajdzie ktoś, kto powie, że na kole samochodowym w skali 1/700 bieżnik jest w drugą stronę
 10. Marcinie powiem tak, robienie czegoś takiego jest kompletnie bez sensu! No ale w związku z tym, że jesteś ze Szczecina, to specjalnie dla Ciebie postaram się to zrobić, a przynajmniej podejmę próbę
 11. Mówisz o tym odcinku zaznaczonym na czerwono, czy o ścieżce w górę?
 12. Oczywiście. Pod studzienką będzie wymalowanie. Na razie jestem na etapie malowania samych studzienek. Ta tutaj przyłożona tylko do fotki.
 13. Szkoda, a miałem zamiar się do Was wybrać. Zdrowie jest najważniejsze, tak więc mam nadzieję, że widzimy się w przyszłym roku!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.