Jump to content

chudyhunter

Members
 • Posts

  1,781
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

chudyhunter last won the day on August 16

chudyhunter had the most liked content!

Reputation

742 Excellent

2 Followers

About chudyhunter

Recent Profile Visitors

2,691 profile views
 1. Na wzgórza poszedł gips, a na dno piasek modelarski super drobny od Modellers Word. Na samą plażę dam jeszcze drobniejszy "ultra drobny"
 2. O nowoczesnych amerykańcach już nie wspomnę Będzie lodziarz
 3. Zobaczymy jak wyjdzie. Czekam teraz na 10 zestawów palm Rainbiwa. Będę mieć wtedy 11 zestawów, z czego powinienem zrobić na pewno 22 palmy. No chyba, że da się zrobić z jednego zestawu 3 palmy, ale to wyjdzie w praniu. Tak się jeszcze zastanawiam, na ile tam na tej plaży dać życia. Mam trochę japońskich czołgów, z których mógłbym zrobić wraki. Wypadało by dać jakich amerykańców szwedajacych się po plaży. Opcji jest dużo. Ale żeby nie było, nie wzoruje się na tym zdjęciu
 4. Ooo przepraszam, on w rzeczywistości przechodzi 50m od skał No tutaj by było 120m od brzegu Aaa i tam gdzie przechodzi Fusiak, to jest tak głęboko, że nikt nie wie jak bardzo głęboko
 5. Hips po bokach został przycięty i oszlifowany. Teraz mogę brać się za wzgórza. Specjalnie dla Ciebie Zbychu porównanie do San Diego Jak widać mieści się bez problemu, jednak moim zdaniem jest znacznie większy od Fletchera. Nie dałby on takiej perspektywy jak Fletcher. W tym przypadku wydaje mi się, że mniejszy okręt zrobi znacznie większą robote wizualną. Nawet Des Moines, by wszedł A co tam, jak szaleć, to szaleć! Na upartego to i Missouri, by wszedł
 6. No właśnie nie przez to że Fletcher jest mały, będzie sprawiał wrażenie, że jest dalej od wyspy, San Diego, byłby za duży
 7. Pracę nad dioramą trwają. Ogólna koncepcja jest taka. Tak, wiem, piękny szkic zrobiony w niecałe 5 min Tym czasem diorama została obłożona do około hipsem i sobie schnie.
 8. Jest to bardzo prosty model, który w dodatku nie posiada za dużo części. Oczywiście można siedzieć i się bawić, dodawać wiele elementów, ale jakoś nie chce mi się z niego robić projektu życia Dodam jeszcze kilka elementów, których nie ma w modelu, ani w zestawie blach i rzeba go kończyć.
 9. Dziękuję Nie jest źle, ale zawsze mogłoby być lepiej Jak Czas pozwoli, to do końca przyszłego tygodnia będzie galeria. Jeszcze się zastanawiam, ale raczej będzie wrak. A tym czasem wyznaczyłem linie brzegową i poziom go którego będzie wodą. Teraz będzie zabawa z modelowaniem terenu.
 10. Pozostało dodać kilka drobiazgów, olinowanie i załogę.
 11. Tego typu elementy dobrze się łapie na BCG albo wikol. Nadmiar zbierasz pedzelkiem zwilżonym w wodzie, a następnie podklejasz CA.
 12. Dziękuję Miłe słowa zawsze dobrze usłyszeć
 13. Szaleństwo, to się zacznie przy budowie dioramy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.