Jump to content

chudyhunter

Members
 • Content Count

  996
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

chudyhunter last won the day on July 12

chudyhunter had the most liked content!

Community Reputation

45 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

547 profile views
 1. Od jakiegoś czasu maluję AK zestawami do okrętów brytyjskich i niemieckich i jestem zadowolony. Fakt, że do Tamki im daleko, ale dają radę. Chociaż są dość wodniste to i tak trzeba je rozcieńczać. Jak dasz jedną krople na 5/6 kropli zwykłej wódki, to nie ma dużego problemu z zatykaniem dyszy.
 2. Musisz to po prostu przykleić. Dać na to szpachle, wyszlifowac i pomalować łączenie. Zamaskuj sobie jedynie dach, by go przypadkiem nie pomalować i delikatnie nakładają farbę z aero na małym ciśnieniu z bardzo bliska. Tylko nic tam więcej nie maskuj na mostku byś nie miał różnicy w kolorze
 3. Jest coś co konkretnie Cię interesuje? Łodzie podwodne, pancerniki, krążowniki, niszczyciele? Chcesz też mieć do tego zestaw blach?
 4. Nigdy nie miałem styczności z modelami Hobby Bossa, ale patrząc po fotkach wygląda dobrze. Cena w zasadzie jest śmieszna, więc myślę że na pierwszy model powinno być ok. Nie wiem tylko czy są jakieś lepsze zestawy blach, ponieważ na szybko udało mi się znaleźć jedynie takie coś https://www.scalemates.com/kits/bigblueboy-35050-railing-italian-heavy-cruiser-pola--1208126 Wydaje mi się, że na początek ten model i ten minimalistyczny zestaw blach powinien wystarczyć, ale może niech się jeszcze wypowiedzią bardziej doświadczeni.
 5. Noooo teraz przy tym oświetleniu wygląda zacnie!! Już nawet nie chodzi o to że to Twoja pierwsza 700, bo po prostu wygląda zajebiscie jak na 700. Fajny pomysł z tą łodzią! Na ostatnim zdjęciu robi wrażenie. W sumie jak dla mnie, to nie wygląda to na 700 Gratuluję
 6. Elegancki model. Fajnie że zdecydowałeś się na Tirpitza, a nie na Smarka. Cieniowanie mi się podoba, bo widać że coś się na tym kadłubie dzieje. Kilka mocniejszych zacieków by się przydało. Moim zdaniem takie drobne detale jak rdza, czy delikatne odpryski farby nadają tylko realizmu i sprawiają, że model nie wygląda jak zabawka do puszczanie w wannie. Z resztą mnie może lepiej nie słuchać w kwestii eksploatacji, bo jeśli modele były by z metalu, to pewnie bym je waloryzował młotkiem Ja chyba już nic bym przy nim nie robił. Kawał dobrej roboty, która cieszy oko!!
 7. Jeszcze raz wielkie dzieki Panowie za miłe słowa! Co jakiś czas nachodzą mnie takie myśli, by zrobić coś w 350, ale już mam problem z postawieniem 700ek w mieszkaniu. Chyba trzeba dorobić więcej półek O pancernikach w 350ce mogę zapomniec, ale może zrobię coś mniejszego np. jakiś lekki krążownik albo niszczyciel. W każdym razie w najbliższym czasie nic większego nie przewiduje. Może jedynie Titanic 1/400 o którym wcześniej pisałem, ale ciężko mi powiedzieć kiedy powrócę do tematu.
 8. Dzięki spiton podejrzewam, że w tym Flajhołku jest więcej części niż w 350kach
 9. Dzięki chopy Skoro tak mówisz, to tak zrobię. Postaram się w przyszłym tygodniu cyknąć fotki i zamieścić galerię. Krzychu to jest daleko w tyle, więc trochę poczekamy Panowie trzeba zagęszczać ruchy, bo za 5 miesięcy ruszamy z nowym projektem. Ja mam nadzieje, że do tego czasu uporam się z Grafem i zrobię Warspite'a.
 10. Dajesz Krzychu! Robiłem fotkę na balkonie i ciężko było uchwycić dobrze niebo i słońce, tak by okręt był widoczny. Do galerii postaram się zrobić lepsze zdjęcie na tle nieba. Z tym dymem masz rację, też o tym myślałem.
 11. Melduję, że zakończyłem prace na Kujawiakiem. Sprawa galerii jest do obgadania, tak więc nie wrzucam fotek, a kujawiak odpływa sobie do kartonu w w którym poczeka na gablotę i zdjęcia Dzięki wszystkim za bardzo fajny projekt!
 12. Pilut to Twoją pierwszą woda? Jeśli tak, to nie jest źle. Ja sam nie wiem już ile razy robiłem wodę i trochę w ostatnim czasie wylądowało w koszu. Ćwicz, pytaj, pomożemy
 13. Już prawie końcówka. Pozostało dopieścić szczegóły, dać lakier na wodę, zrobić olinowanie i kończyć zabawę
 14. 20-21 lipca będę w Chełmży, więc zapraszam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.