Skocz do zawartości

[S.W,O] nadmiarowe części do tygrysa


martinello

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi zestaw to nadmiarowy (dla mnie) wydruki 3d z zestawu RFM 2006 "Upgrade solution series" oraz z modelu podstawowego (5001U):

IMG_20210406_121018.jpg.cd22ea39d5fa93bf9bc472dbf918a9d7.jpg

Uszy do liny, gaśnica, 6 granatów, osłny na lufę armaty i kadłubowego k-emu.

 

Cena za całość - 20 zł + przesyłka inpostem. mogę sprzedać oczywiście tylko część z powyższego zestawu.

Cena do negocjacji lub wymiana na inne części lub "przydasie" w zakresie który jest moim głównym zainteresowanie modelarskim - shermany, pattony etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, martinello napisał:

Drugi zestaw to nadmiarowy (dla mnie) wydruki 3d z zestawu RFM 2006 "Upgrade solution series" oraz z modelu podstawowego (5001U):

IMG_20210406_121018.jpg.cd22ea39d5fa93bf9bc472dbf918a9d7.jpg

Uszy do liny, gaśnica, 6 granatów, osłny na lufę armaty i kadłubowego k-emu.

 

Cena za całość - 20 zł + przesyłka inpostem. mogę sprzedać oczywiście tylko część z powyższego zestawu.

Cena do negocjacji lub wymiana na inne części lub "przydasie" w zakresie który jest moim głównym zainteresowanie modelarskim - shermany, pattony etc.

Co z tego zestawu sprzedajesz?

Poszukuję również podstaw wyrzutnikòw granatów ale kadłubowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję (na razie) to co na zdjęciu - Uszy do liny, gaśnica, 6 granatów, osłony na lufę armaty i kadłubowego k-emu.

Wiem, że nie będzie mi to potrzebne w moim modelu. W miarę sklejania okaże się co jeszcze będę sprzedawał z blaszek i wydruków. Już wiem że z blaszek na pewno słony wydechów, zasobnik zawiezowy i tylne błotniki - bo tych elementów nie potrzebuję w modelu. Czas pokaże co jeszcze :)

Ponieważ to będzie mój jedyny tygrys - nie zamierzam gromadzić części na przyszłość...

Wyrzutniki granatów kadłubowych - nie mam. Z tygrysich części mam tylko to co w modelu, zestawie dodatkowym i czym poratowali mnie koledzy - ale to ostatnie oddam za darmo lub zwrócę jeśli taka będzie wola darczyńców :) .

Edytowane przez martinello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gąski rezerwacja.

Pozostają wydruki 3d i ewentualne niepotrzebne w moim blaszki z zestawu dodatkowego - mogę wymienić na ogniwa ATL-01 Friula które komuś zostały z montażu na modelu. Producent zawsze dodaje 30, 40 sztuk więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.