Skocz do zawartości

P51 d AirFix


Todzik89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Powracam do hobby po nastu latach przerwy (uhu.. zabrzmiało jakby kolejny dinozaur się przebudził). Na rozgrzewkę wleciał MiG 21 Plastyka. Jednakże zapamiętałem go jako lepszy (lepiej wykonany) model...  Im bliżej końca budowy byłem tym bardziej krew mnie zalewała. Cały proces streamowałem na Twitchu (https://www.twitch.tv/todzik89) i kilka osób podtrzymywało mnie na duchu. Dzięki wsparciu damianos08pl'a  oraz domek1_pl' projekt udało się skończyć. W międzyczasie wybraliśmy kolejny model. Padło na Mustanga. Poziom trudności (wg producenta) 1  -więc myślę, że dam radę. Zeby nie było za łatwo dokupiłem pakiet waloryzacyjny  (co prawda do modelu Tamki).

Na  razie walczę z kokpitem i brakami wszystkiego (czasu, sprzętu, farb)

IMG_20210426_095457.jpg

IMG_20210426_095949.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczny model na powrót do hobby. Jakością nie ustępuje nawet Tamiyi. Wszystko siedzi jak w klockach LEGO. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Todzik89 napisał:

Witam.

Powracam do hobby po nastu latach przerwy (uhu.. zabrzmiało jakby kolejny dinozaur się przebudził). Na rozgrzewkę wleciał MiG 21 Plastyka. Jednakże zapamiętałem go jako lepszy (lepiej wykonany) model...  Im bliżej końca budowy byłem tym bardziej krew mnie zalewała. Cały proces streamowałem na Twitchu (https://www.twitch.tv/todzik89) i kilka osób podtrzymywało mnie na duchu. Dzięki wsparciu damianos08pl'a  oraz domek1_pl' projekt udało się skończyć. W międzyczasie wybraliśmy kolejny model. Padło na Mustanga. Poziom trudności (wg producenta) 1  -więc myślę, że dam radę. Zeby nie było za łatwo dokupiłem pakiet waloryzacyjny  (co prawda do modelu Tamki).

Na  razie walczę z kokpitem i brakami wszystkiego (czasu, sprzętu, farb)

IMG_20210426_095457.jpg

IMG_20210426_095949.jpg

Mogles zeszlifowac ten slad po wypychaczu kolo fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kontynuuję  budowę mustanga. Dużo czasu zmarnowałem na dodatki fototrwawione. Wyciągnąłem jednak z tego naukę, że do modeli w tej skali to raczej zbytek łaski, oraz/lub muszę więcej doświadczenia zdobyć, żeby efekt był zadowalający.

Suma summarum kokpit już pomalowany i siedzi w kadłubie.

 

PS. Jeśli ktoś byłby chętny wpaść pogadać/spędzić miło czas/ doradzić to zapraszam we wtorki piątki i niedziele  o 21 :)

IMG_20210517_203809.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.