Jump to content

GreGG24

Members
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

About GreGG24

 • Birthday 11/24/1970

Personal Information

 • Location
  Oberschlesien

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W majowy weekend udało mi się skończyć Merkavę z Hobbybossa. Model bardzo prosty, składa się jak zabawka, choć jakość detali jest niezła. Niestety producent nie uwzględnił jednego istotnego elementu, którym są tzw. Chains & Balls, czyli kule na łańcuchach, zabezpieczające czułe miejsce Merkawy, czyli styk wieży i kadłuba przed pociskami z ręcznymi wyrzutni ppanc. Ten brak doskonale uzupełnia wydany ostatnio przez Modelltrans zestaw uzupełniający, przeznaczony do tego właśnie modelu. Pokusiłem się również o wykonanie powierzchni nonslip. Generalnie TPT, ostry pędzel i na koniec farba Gunze Rough Grey z drobinkami. Wyszło jak wyszło. Model malowany farbą bazową Lifecolor, rozjaśniany Tamiyą i Gunze oraz brudzony szuwaksami ze stajni AK. Anteny dorabiane własnym sumptem.
 2. Nie wiem jakimi farbami malujesz, ale Vallejo czy Lifecolor są praktycznie bezzapachowe, a Gunze czy Tamiya delikatnie, tu wystarczy krótkie wietrzenie. Wiem, bo mam podobnie, mój kącik modelarski jest zaraz obok sypialni córki.
 3. Mam trzy - dwa Airfixa i jeden Matchboxa, ale cały czas mam pietra przed tymi cholernymi naciągami. Szacun. Bardziej podoba mi się jednak srebrny :)
 4. Starannie wykonany model, robi wrażenie.
 5. Ładnie wykonany, malowanie staranne, niestety o weatheringu nie można tego powiedzieć. Nienaturalny, zwłaszcza tylna część spodu kadłuba. Mogłeś go zostawić czystego z lekkim washem i efekt byłby o niebo lepszy. Jeśli nie zabezpieczyłeś weatheringu, to go zmyj.
 6. Bardzo ładny, właśnie przymierzam się do niego, tylko w węgierskim malowaniu. Zdjęcia na czarnym tle, jak na nocnego myśliwca przystało, może trochę za ciemne. Prawie nie widać, że malowane pędzlem, szacun.
 7. Bardzo fajnie wyszedł, obserwowałem zmagania z materią w warsztacie.
 8. Pomimo obiektywnych trudności wyszedł piękny model. Sufa jak się patrzy. Zapraszam do prezentacji w naszej grupie na FB "Zahal w miniaturze".
 9. Zaczynam obserwować, bo też zamierzam go zrobić, tylko w wersji izraelskiej. Dość niewiele jest dokumentacji zdjęciowej wczesnych wersji, wszystko, co późniejsze, to już lokalne modyfikacje.
 10. Jak na lateksie wydrukować coś?
 11. Gratuluję. Te flagi na czwórce i trójce - to papier nasączony wikolem czy jakaś folia?
 12. Bardzo fajnie wykonana Siman Arba.
 13. Sorry, zmyliły mnie kalkomanie :)
 14. Pięknie wyszedł, oglądałem w Bytomiu na żywo.
 15. Piękny byczek. Też muszę się za nim rozglądnąć, na razie mam tylko Hurricane w barwach fińskich, ale zbieram już pudła i kalkomanie na inne maszyny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.