Jump to content

GreGG24

Members
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

GreGG24 last won the day on July 16 2019

GreGG24 had the most liked content!

Community Reputation

65 Excellent

About GreGG24

 • Birthday 11/24/1970

Personal Information

 • Location
  Oberschlesien

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Według mnie nie jest przesadzone. Pod farbą bazową i tak to prawie zniknie. Ma być jedynie delikatnie widoczne, a jak będzie kamuflaż fiński, to na czarnym i tak musisz zrobić postshading jakiś...
 2. Model wygląda dobrze, ale chciałem się dopytać w kwestii kalkomanii - wydawało mi się, że wszystkie F-35B mają oznaczenia w wersji lov viz.
 3. Widać rękę mistrza. Nie tylko szmatopłaty Panu wychodzą, panie Ryszardzie.
 4. Bardzo fajnie wyszedł, choć mogłeś nieco zróżnicować powierzchnię, używając różnych metalizerów. Czym robiłeś wash? Ten egipski ma swoją galerię?
 5. Fajny marmurek. Też jestem zwolennikiem tej metody.
 6. Kolejny model, kolejne doświadczenia. Podoba mi się godło na ogonie, z tego co pisałeś w relacji malowałeś je od ręki. Oprócz wymienionych już przez kolegów mankamentów zauważyłem jeszcze: krzywo naklejoną gwiazdę na prawym skrzydle i pomalowane na szaro, kolorem spodu bomby i rakiety, oraz czerwone Sidewindery na końcach skrzydeł. Jeśli miało to być uzbrojenie ćwiczebne, to takie w Izraelu jest malowane na niebiesko. Wnęki podwozia, w przeciwieństwie do umorusanego samolotu, są dziewiczo białe. Oprócz tego linie podziału w przypadku izraelskich samolotów w tej skali wychodzą dość ostro, bez rozmycia. Zakładam, że malowałeś od ręki, bez maskowania.
 7. Fajnie wyszedł. Szacun za ząbki. Wydaje mi się, że takie ciemne modele powinieneś robić na ciemniejszym tle, bo pomimo modulacji ten OD wyszedł mocno ciemny na zdjęciach.
 8. Gwiazdy, godła eskadr i numery mam, jeśli prześlesz mi na PW, jakie chcesz zrobić malowanie, to Ci wykroję ze swoich.
 9. To właśnie między innymi jest przyczyna, dla której jeszcze nie ruszyłem z budową CH-53. Z taką średnicą łopat miałbym problem z postawieniem go w gablotce 😉
 10. Jak na robotę pędzlem, podziwiam. Fajny kamuflaż zimowy. A na przyszłość zamiast rwać damom włosy z głowy używaj nitek z rozprutych rajstop 😉
 11. Pewnie trochę potrwa, zanim się za niego wezmę. Tak, chodzi o wczesny CH-53, jeszcze w malowaniu trójbarwnym sprzed wojny Jom Kippur. Dwa nich wykorzystano do przeniesienia "zdobycznego" egipskiego radaru, który przechwyciło izraelskie komando podczas Wojny na Wyczerpanie.
 12. Polecam zestaw Armycast 72022 do izraelskich F-16A Netz i F-16C Barak. To jedyny w miarę dostępny w naszych szerokościach zestaw.
 13. Bardzo fajne porównanie, tego malucha też mam, a do dużego się przymierzam, ale z Airfixa. No i też będzie z niebieską gwiazdą z boku.
 14. Rozumiem, że robisz wczesną wersję - masz do niego kalkomanie? Np. z nalotu na Osirak? Będę obserwował. Zrobiłem już Italeri, na półce mam ESCI, ale Hasegawę też mam na oku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.