Jump to content

GreGG24

Members
 • Posts

  488
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

GreGG24 last won the day on March 9

GreGG24 had the most liked content!

Reputation

261 Excellent

About GreGG24

 • Birthday 11/24/1970

Personal Information

 • Location
  Oberschlesien

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No dobrze, przejęzyczenie. Od razu musi wielki Gonzo wkroczyć do akcji... HA. Ha.ha...
 2. Bardzo fajnie wyszedł, podoba mi się. Też czekają na mnie dwa - DWL i PWS. Może kiedyś.
 3. Poprawnie i czysto sklejony model. Może płat skrzydła trochę krzywo jest, albo takie wrażenie na zdjęciu od przodu. Jak rozumiem, malowany pędzlem. Szkoda, że szybki zaparowały od CA, na przyszłość raczej staraj się unikać, można zawsze użyć szybkich klejów do plastiku, działają nawet lepiej. Kalkomanie trochę się błyszczą.
 4. Fajny szkrab wyszedł. Też go lubię. Trochę może za ciemny wash, albo za słabo zmyty, z bliska nieco razi.
 5. Zastanawiam się, dlaczego przyklejasz blaszki dopiero PO pomalowaniu modelu. Nie ma ich zresztą zbyt wiele. Ja gąsienic nie ruszałem, zostawiłem tak jak są, na wykończonym modelu nie przeszkadzają w jego odbiorze.
 6. Elegancki Dzbanek. Fajnie pootwierany, wnętrze kabiny perfetto. Może faktycznie na przyszłość przetestuj metalizery. Ja mogę polecić Vallejo, są naprawdę mało uciążliwe, a efekt bardzo dobry.
 7. Dzięki. No cóż, nobody is perfect. Ale się staram
 8. Chyba tutaj widać to najlepiej.
 9. Dwa zdjęcia mam, chociaż zrobione komórką na szybko. Nie mogę powiedzieć, że zestaw mi się dobrze robiło, zwłaszcza łączenie płatów oraz części przedniej (kokpitu z dziobem) pozostawia wiele do życzenia, poszło tam sporo szpachli, a i tak nie jestem zadowolony z efektu. Co niestety widać zwłaszcza przy krawędzi natarcia.
 10. Model ukończyłem już kilka tygodni temu, bez uzbrojenia, potem jeszcze dopieszczałem rakiety. Dopiero w ten weekend udało mi się zrobić mu sesję zdjęciową. Generalnie to stara Hasegawa, wzbogacona o elementy z zestawu ZOOM Eduarda, żywiczny fotel Quickboost oraz przepiękne żywiczne dysze z ResKita, bo te zestawowe są tragiczne. Malowany akrylami Mr Hobby, tytanowa powierzchnia to Vallejo Metal Color w odcieniu srebrnym. Efekty to głównie siuwaksy z AMMO. Kalkomanie wytworzył na zamówienie Mr Decal, stencile są zestawowe. Jakby co, można rzucać gromy.
 11. Efekt końcowy bardzo dobry, podoba mi się szczególnie "zgaszenie" tego błysku białym matem. Chyba to również u siebie skopiuję
 12. Jeśli mnie wzrok nie myli, to widziałem go chyba w Jaworznie. Ekstra praca, bardzo mi się podoba Zimmerit - samodzielnie robiony chyba. Na winietce prezentuje się znakomicie.
 13. Erni, nic dodać nic ująć, model pierwsza klasa.
 14. Jak na tak słaby model, wyszło naprawdę nieźle. Gratki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.