Jump to content

GreGG24

Members
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

GreGG24 last won the day on July 16 2019

GreGG24 had the most liked content!

Community Reputation

61 Excellent

About GreGG24

 • Birthday 11/24/1970

Personal Information

 • Location
  Oberschlesien

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gwiazdy, godła eskadr i numery mam, jeśli prześlesz mi na PW, jakie chcesz zrobić malowanie, to Ci wykroję ze swoich.
 2. To właśnie między innymi jest przyczyna, dla której jeszcze nie ruszyłem z budową CH-53. Z taką średnicą łopat miałbym problem z postawieniem go w gablotce 😉
 3. Jak na robotę pędzlem, podziwiam. Fajny kamuflaż zimowy. A na przyszłość zamiast rwać damom włosy z głowy używaj nitek z rozprutych rajstop 😉
 4. Pewnie trochę potrwa, zanim się za niego wezmę. Tak, chodzi o wczesny CH-53, jeszcze w malowaniu trójbarwnym sprzed wojny Jom Kippur. Dwa nich wykorzystano do przeniesienia "zdobycznego" egipskiego radaru, który przechwyciło izraelskie komando podczas Wojny na Wyczerpanie.
 5. Polecam zestaw Armycast 72022 do izraelskich F-16A Netz i F-16C Barak. To jedyny w miarę dostępny w naszych szerokościach zestaw.
 6. Bardzo fajne porównanie, tego malucha też mam, a do dużego się przymierzam, ale z Airfixa. No i też będzie z niebieską gwiazdą z boku.
 7. Rozumiem, że robisz wczesną wersję - masz do niego kalkomanie? Np. z nalotu na Osirak? Będę obserwował. Zrobiłem już Italeri, na półce mam ESCI, ale Hasegawę też mam na oku.
 8. Gratki. Fajnie wyszedł. Jak ogólnie oceniasz Special Hobby w porównaniu do Italeri? Ja w zeszłym roku robiłem Izraelczyka, malowałem aerografem, ale maskowanie przy tej wielkości to była masakra.
 9. Pięknie wyszedł, NMF to nie w kij dmuchał. Którym metalizerem robiłeś?
 10. Podziwiałem już na FB, pomysł i wykonanie pierwsza klasa. Zasłużył na pierwsze miejsce w konkursie.
 11. Podziwiam zaciętość, model wyszedł całkiem porządnie. Przyłączam się do kolegów - jest Airfix w nowych formach, Revell, nawet HobbyBoss, od których można zacząć. A jeśli masz wątpliwości, co jest w pudełku, zawsze możesz skonsultować się tu: https://www.scalemates.com/ Ja już dużo pieniędzy zaoszczędziłem na nie kupowaniu kota w worku...
 12. Obserwowałem warsztat, trzymając kciuki. Bardzo fajnie wyszedł, nad brudzeniem możnaby nieco pomarudzić, ale z drugiej strony szukając zdjęć do mojej budowy znalazłem zdjęcia również BARDZO utyranych Miraży. Mam model Eduarda jeszcze z pierwszych wypustów, ale trochę mnie odstraszyłeś, a po tym, co przeszedłem przy budowie modelu w 1:72 z RV, naprawdę mam duży respekt przed Mirage IIIc w jakiejkolwiek bądź skali. Chyba poczekam ze dwa lata, aż Special Hobby spełni swoje zapowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.