Skocz do zawartości

Me 323 D-1 GIGANT 1:72 Italeri ( Biały KRUK !!! )


SOPOL73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum po 10 letnim niebycie. Nadeszła ta smutna chwila i postanowiłem zrobić wyprzedaż modeli lotniczych w skali 1/72. Będzie 50 pozycji na sprzedanie, zaczynam od Giganta. Model w bardzo dobrym stanie. Brak jednego małego elementu który zaznaczyłem i jest bardzo prosty do wykonania z wielu materiałów modelarskich. Dla wprawionego modelarza to nie będzie problem. Kalkomanie w stanie b. dobrym. Wystawiam model w tej chwili tylko na tym forum. Czekam na propozycję zakupu 7 dni czyli do jedenastego maja godzina 22:00. Następnie model zostanie wystawiony na aukcję. Dlatego tak czynię aby uniknąć spekulacji na licytacjach, bo cwaniaków zawsze się znajdzie. Wysyłka będzie realizowane InPostem nie PP bo będzie najpewniej. Jak  osoba po zakupie będzie miała inne życzenie odnośnie wysyłki to tak będzie. Model dobrze zabezpieczę.  Ze względu na trudności w zdobyciu tego modelu i brak wznowienia produkcji, oraz obserwacji aukcji archiwalnych zadecydowałem o cenie : 260 zł plus koszty wysyłki.

DSCN8135.JPG

DSCN8137.JPG

DSCN8138.JPG

DSCN8139.JPG

 

DSCN8141.JPG

DSCN8142.JPG

DSCN8144.JPG

DSCN8143.JPG

DSCN8140.JPG

Edytowane przez SOPOL73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam ten wątek.  Model zostanie wystawiony na aukcji na FB. Jest zainteresowanie ale propozycje cenowe nie do końca mnie zadowalają dlatego gigant zostanie wystawiony na FB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Greif locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.