Skocz do zawartości

[S] [W] 350+ czasopism polskich i zagranicznych (w śmiesznej cenie)


Hubert Kendziorek

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam za 500 zł lub wymienię na ciekawe, rzadko spotykane modele w tej wartości (w rachubę wchodzi każda poza RC i kolejkami kategoria i skala - do uzgodnienia, ceny wg mojehobby.pl lub innego detalisty online, jako referencja; preferowane lotnictwo 1:32, okręty 1/700 lub 1/350, a także modele żywiczne) kolekcję ponad 350 czasopism o tematyce modelarskiej i wojenno - historycznej:

  • Model Aircraft Monthly
  • Scale Aviation Modeller International 
  • Scale Military Modeller International 
  • Model Airplane International
  • pojedyncze numery Fine Scale Modeller
  • Super Model
  • Militaria
  • Historia Wojsko i Technika
  • Technika Wojskowa Historia
  • Lotnictwo Numery Specjalne
  • inne - pojedyncze egzemplarze.

Czasopisma z okresu 2005-2020, przy czym zagraniczne modelarskie przeważnie 2005-2012. 

Łatwo policzyć, że podana przeze mnie wartość  jest niższa od średniej rynkowej takich używanych czasopism co najmniej kilka razy.

Przykładowo, SAMI oferowane są na Allegro po 11 zł / sztuka.

 

Ja jednak chcę, żeby dostał je ktoś, komu dadzą radość z czytania, albo z dalszej sprzedaży.

 

Pod tym linkiem znajdziecie album ze zdjęciami okładek.

 

Stan różny, używane, przeważnie jednak bardzo dobry/dobry. Część czasopism przedziurkowana do segregatorów. Kolekcja spakowana jest w cztery kartony, dość ciężkie, nie jest skatalogowana.

Kilka egzemplarzy MAM może mieć braki - np. planów modelarskich, ale są to pojedyncze przypadki.

 

Warunki oferty:

1) Oferta jest niepodzielna na egzemplarze. Bierzesz wszystko, albo nic. 

2) Trud i koszt transportu / przesyłki (odbiór w Krakowie) w całości po stronie nabywcy, w razie zamiany - także koszt wysłania modeli.

3) Preferowany odbiór osobisty.

4) Cena - w razie zakupu - nie podlega negocjacji, z uwagi na jej relację do cen rynkowych.

 

Reszta szczegółów - do uzgodnienia.

 

Kontakt przez PW.

Pozdrawiam

Hubert

 

 

Edytowane przez Hubert Kendziorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hubert Kendziorek changed the title to [S] [W] 350+ czasopism polskich i zagranicznych (w śmiesznej cenie)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.