Skocz do zawartości

Junkers Ju 52/m3


Doberman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kupię element zaznaczony na zdjęciu od modelu Junkersa Ju-52/m3 w 1/48 z Revella, bez którego nie idzie skleić modelu. Kupiłem model na Allegro od Hawkerhunter495 (Maciej Matwiej z Łodzi) i jak tylko dotarła przesyłka z modelem zadzwoniłem do niego , że brak jest owej części, a on odpowiedział, że została na biurku u niego jak sprawdzał przed wysyłką czy wszystko jest i obiecał dosłać. Niestety nie dosłał, a konto jego zawieszono na Allegro, nie z mojej winy bo ja na portalu nic nie zgłaszałem. Nie odbiera i nie odpisuje. Może komuś została taka częśc po uszkodzonym modelu ?

facebok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, ten typek z allegro mnie też naciął 😁 nawet gdzieś ostatnio o tym pisałem na forum .

Sytuacja bardzo podobna, w moim przypadku brakowało kalek i blaszki w modelu Mirage PZL.43 , tylko że ja tych elementów nie widziałem na zdjęciach na aukcji, więc zapytałem, czy są w zestawie, odpisał że tak, wszytko kompletne.. oczywiście wysłał model bez nich...  

Tłumaczył potem, że mu się gdzieś zawieruszyły i że szybko dośle, czekałem miesiąc... wg tego oszusta przesyłka do mnie dotarła i ją nawet odebrałem 😁 

 

To ja zgłosiłem problem do allegro i o dziwo go zawiesili, ale to chyba wszytko, choć niby mogę się teraz starać o zwrot kasy z jakiegoś programu ochrony kupujących, ale nie wiem jak z kosztami wysyłki, zapewne w dwie strony, chyba wyjdzie podobnie zamówić te elementy w Mirage.

Jak masz możliwość to też zgłoś to do allegro może jakoś się do niego dobiorą..   

Edytowane przez arhtus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jednym słowem jest nas już co najmniej trzech .Mechanizm oszustwa taki sam .Model dotarł niekompletny bez oszklenia, oszklenie znalazł i miał wysłać. Ba nawet numer przesyłki podesłał po tygodniu nagabywania. Tyle tylko że nigdy tej paczki nie wysłał.Byłem święcie przekonany że to moja interwencja na allegro spowodowała zablokowanie konta tego oszusta . Ale widocznie poszło to jednocześni z kilku miejsc. Tera pozostało tylko czekać na zwrot kosztów z programu ochrony kupujących . 

  Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.