Jump to content

arhtus

Members
 • Posts

  441
 • Joined

 • Last visited

Reputation

64 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znane są jakieś spity PSP z pełnym oznakowaniem inwazyjnym, tzn pasy na dolnej i górnej powierzchni skrzydeł oraz dookoła kadłuba?
 2. Wiadomo za co się weźmie Eduard gdy wyssie już wszystko z Mustanga i Spitfire'a?
 3. A ja kupię ten model właśnie dla kalek może akurat się nie rozsypią, a sam druk MC daje jednak znośny, na pewno lepszy niż to co było do tej pory dostępne na rynku w kwestii RWD-6 i kalek
 4. No i wygląda to źle... Zainwestuj w C008 od Mr.Hobby, chyba najlepsza farbka na początek przygody z "metalowymi" powierzchniami. Tania, sporo wybacza i daje całkiem niezłe efekty.
 5. Witam PW w sprawie SSW D.III
 6. Ojej znowu taktyka wydawnicza jak z Sokołem w 48, czyli najpierw mniej popularna opcja pudełka
 7. Do czyszczenia dyszy świetnie nadaje się ostro zaostrzona drewniana wykałaczka, namoczona w jakimś płynie/zmywaczu.
 8. Ale w Tamkach symbole X i XF to tylko oznaczenie faktury powierzchni - błyszczące/matowe i nie służą do określania rodzaju farby.
 9. Jak ten jaczek ogólnie prezentuje się niczego sobie patrząc na materiał wyjściowy, to ta owiewka wyglądała tak koszmarnie, że decyzja o jej poprawie powinna paść już na etapie przeglądania zdjęć przy ich wklejaniu do posta Qurcze, aż nabrałem ochoty na sklekocenia czegoś na poczet tego projektu grupowego od mistercrafta Ile taki jaczek kosztuje
 10. No właśnie kojarzyłem, że kiedyś coś tam ktoś coś w tym temacie a to chodziło o KH. Dziwna sprawa bo z tego co teraz patrzę, to nawet ilustracje pudełek już są, może to jednak przyszłość jakaś bliższa niż dalsza
 11. Może się ktoś orientuje, czy chodzą jakieś pogłoski o nowym Su-25, czy jednak stary OEZ/KP to póki co jedyna opcja na najbliższe lata?
 12. W takich żeby była dobrze rozcieńczona Sorry ale takie pytania są po prostu... nikt Ci na takie pytanie nie odpowie i nie poda recepty na sukces Skąd kto ma wiedzieć jak ta farba jest gęsta, skąd kto ma wiedzieć na jakich efektach Ci zależy, czy chcesz malować słabiej rozcieńczoną jedną warstwą, czy słabiej kryjącą farbą na kilka warstw i jeszcze wiele innych zależności, a Ty chcesz żeby Ci ktoś podał dokładne proporcje...
 13. MLT to jest prawie do wszystkiego, nawet z Pactry czyni farbkę, którą idzie malować aerografem A Tamki X i XF to można rozcieńczać IPA rozwodnionym trochę wodą jeśli ktoś chce tanio i nieśmierdząco.
 14. Czyli jeśli nie chcę "otwierać środka" i chcę mieć model w miarę przypominający 7TP to co temu modelowi najbardziej dolega zewnętrznie? Gąsienice jakieś takie dziwne płaskie? Do wymiany, na co? A poza tym?
 15. arhtus

  Aerograf cz.2

  No może dziwny jestem, ale zwykła Tamiya to mi pachnie naprawdę przyjemnie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.