Jump to content

Kolekcjoner WP

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powracam do budowy TKSa . Farby z palety pactra o numerach A28 light tan , A30 olive drab i A95 hellblau rlm 78 . Opony koloru XF-69 Nato black od tamiyi. Szparę między błotnikami , a kadłubem uzupełniłem płytką plastikową . Linie rozgraniczenia kolorów malowanie markerem permamentnym "Sharpie" . Zrobiłem próbne brudzenie i farba olejna nie reaguje z markerem . Na koniec będzie potraktowany mieszanką czarnej i brązowej farby olejnej.
 2. Jak dostanie muzeum pieniądze to odbudują drugi hangar . Już po internecie krążą wizualizacje
 3. Cześć, Macie jakiś prosty i przyjemny sposób na naciągi skrzydeł ? Pwsy czekają a ja nie mam nerwów na linki ...
 4. Zamiast kleić szukam zdjęć i znalazłem . TKs we wczesnym kamuflażu podczas prezentacji w Estonii w 1934 Źródło: http://derela.pl/tk_con.htm
 5. i jeszcze zdjęcia prawdziwego TKSa w kamuflażu "japońskim" oraz barwna grafika na których będę wzorować podczas malowania.
 6. Budowa: do tej pory po pół godziny sklejania nie znalazłem żadnych problemów oprócz milimetrowej szpary między błotnikiem ,a pancerzem . Wstawię tam płytkę plastikową .
 7. Dzień dobry, Rozpoczynam mój pierwszy warsztat na tym forum oraz mój czwarty model w 1/35. Kleję głównie skalę 1/72 , ale dla tych kilku dostępnych polskich pojazdów w 1/35 robię wyjątek. Wiem , że jest dostępny świetny model IBG , ale model Mirage Hobby leżał na mojej szafie już od roku , więc wkońcu go zacząłem . Pomimo błędów modelu skleję go prosto z pudła . Co do kamuflażu . Będę próbował pomalować go w kamuflaż "Japoński" , czyli ten z przed reformy malowania z lat 1935/36. Wybrałem kamuflaż "japoński" , ponieważ jest niszowym w modelarstwie . Być może ze względu na trudność w malowaniu linii podziału kolorów ?
 8. Dzięki ! Ja też nie za bardzo przepadam za emaliami , więc na podstawie przelicznika jakoś dobiorę farby . Może z palety Vallejo , albo hataki . Ewentualnie Pactra . A TKSa zacznę może w przyszłym tygodniu . Zastanawiam się nad użyciem do pomalowania linii zwykłego czarnego flamastra 0,4 mm . Ale nie wiem jeszcze jak zareaguje na farby i lakier bezbarwny.
 9. @FLECZER jakich farb użyłeś do pomalowania japońskiego kamuflażu w vickersie ? Będę właśnie zaczynać TKS w 1/35 , a z racji , że kamuflaż japoński jest niszowy w modelarstwie to chcę go właśnie tak pomalować .
 10. Jeśli szukasz elementów do dioramy to polecam tego producenta. Dodatki , statki , kolej, budynki , samochody, elementy portowe . W skali 1/700 http://evadam.pl/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.