Skocz do zawartości

Dodatki do F-14 Italeri 1/48


Piter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnimi czasy szczęśliwym trafem pojawiło mi się nieco więcej wolnego czasu, więc postanowiłem w końcu wykonać jakiś model dla siebie. Skoro tak się napaliłem na F-14, a zalega mi w szafie doszedłem do wniosku, że to będzie najlepszy model. Moje pytanie brzmi : Czy istnieją do tego modelu jakieś konkretne dodatki w postaci blach czy żywic ? Generalnie przejrzałem oferty najbardziej popularnych producentów i nic nie znalazłem, co było by dedykowane dla tego zestawu. Możliwe, że coś przeoczyłem, a możliwe też, że będą pasowały elementy przeznaczone dla innych modeli. W tej właśnie sprawie potrzebuję porady. W pierwszej kolejności kupił bym żywiczne fotele lub cały kokpit.

W gwoli ścisłości to ten zestaw :

viewtopic.php?t=2809&highlight=f14+italeri

Niestety samoloty to nie moja działka więc może poprostu źle szukam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Piter!

 

Mysle, ze na Twoim poziomie nie musisz sie przejmowac czy zestaw waloryzujacy jest przeznaczony do modelu ITALERI. Robiles juz modele od podstaw i nie bedzie problemu jak trzeba bedzie cos delikatnie przyciac tak, zeby pasowalo. Przy moim obecnym modelu (Bf 109 G-10) uzylem blach i zywic przeznaczonych do zupelnie innych zestawow, ale udalo mi sie to jakos poskladac.

 

Tak na szybko znalazlem to:

Wszystko co Hannants ma na ten temat

 

A tu pare rodzynkow z linku powyzej:

Kolorowe blachy

Siedzenia

Kokpit

Super detale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dięki panowie

A Tobie Marudku w szczegulności za dowartościowanie . Właśnie dokładnie o to mi chodziło. Będę się musiał przejść do modelarskiego i porównać tą Italerke z Haską. W przypadku blaszek i innych dyrdymałów jest dokładnie jak napisałęś - można coś przyciąć czy też przypiłować. Gorsza sprawa jak kupie kokpit za prawie 100 zł, a on się nawet nie zmieści . Chociaż na pierwszy rzut oka kilka cięć i powinien wejść.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.