Skocz do zawartości

Billy Butcher 1/6.


rafau

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zadaniem przy tej figurce jest odmalowanie glowy :).   Plik jest ogolnodostepny za jakies grosze wiec niespodziewalem  sie szczegółowości jak i  dobrego spasowania.   Zostala ona przez kogos wydrukowana, sklejona i zmalowana.     Ja mam  glowe przykleic na stale  i  poprawic malowanie twarzy  i skóry,  ewentalnie wzorki na koszuli.   

 

 

received_680234816296079.jpeg

received_582219732877787.jpeg

received_1599718717039232.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ta szyja odstaje tak......    Okazało sie  ze błąd przy wydruku powstal i zaszpachlowana bez docisku.     Usunąlem miliputa docisnąlem na imadle, boki szyi mocno  przelecialem papierem i  jako tako spasowalo się.  

 

IMG_20211217_151925.jpg

IMG_20211217_193319.jpg

IMG_20211217_200051.jpg

IMG_20211217_220817.jpg

IMG_20211217_221127.jpg

IMG_20211217_220823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrkur napisał:

Popraw może karabinek..

Ja bym go calego odpicowal najlepiej. Ale zlecenie mialem na glowe i koszule.  Reszta by wymagala dogłębnego szlifowania, szpachlowania, spasowania. itd.  A to juz dodatkowe cebuliony.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrkur napisał:

Popraw może karabinek..

 

jestem tego samego zdania  :super:   teraz wygląda jak gumowy.

Myślę że nawet dodanie jakiegoś szarego washa by go troszkę urealniło, chociaż i tak wygląda na trochę słabo zdetalizowany jak na taką skalę

 

EDIT ---------------

 

2 minuty temu, rafau napisał:

Ja bym go calego odpicowal najlepiej. Ale zlecenie mialem na glowe i koszule.

jak tak,  to nie ma tematu :piwo:

 

 

Edytowane przez M.A.V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, M.A.V. napisał:

 

jestem tego samego zdania  :super:   teraz wygląda jak gumowy.

Myślę że nawet dodanie jakiegoś szarego washa by go troszkę urealniło, chociaż i tak wygląda na trochę słabo zdetalizowany jak na taką skalę

 

EDIT ---------------

 

jak tak,  to nie ma tematu :piwo:

 

 

Ten figs to wersja mega ekonomiczna.    Za grosze :).   Balem sie cos wycenic drozej bo myslalem ze pod farbą zero jakiejsc faktury i detali i polegne.  Tak szczerze to chcialem zeby córka sprobowała. Lepiej napewno by pomalowala niz bylo do tej pory a i by doswiadczenie zdobyła.     Ale jednak pod farbą byla jakas faktura i mnie zaciekawiło.  Sam bym sie niespodziewal ze mozna wyciagnąc tyle z tego. 

IMG_20211227_214609.jpg

IMG_20211227_180623.jpg

Edytowane przez rafau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.