Skocz do zawartości

Zimowy Heinrich 1/35


MayonesEXG7

Rekomendowane odpowiedzi

Figsy zamówione z ali express z sklepu Resin Store-szkoda, że więcej szkopów nie zamówiłem-bo figurki cenowo zacne.Ale mam inne-kobiece-taki fetysz🤣.Oto batalia-z moją słabą stroną jakie były figurk. Dzięki za warsztat SzymonaP-jego figurki evolution.Wzorowałem się jego zimowych ludkach.Podstawkę też będzie skromnie-chociaż pomysłów mam odgroma-możesię coś zmienić-jak w muzyce😏.Glossik-wash-matt-cieniowanie garderoby się zrobi.Mankamentem jest fakt-że nie wysłali ręki-jak trzyma pepesze.Coś się wykombinuje starych zestawówFigsy od 12-16 zyla spoko karakany.Czekałem 3 miechy😂.Perfekto nie jest-malowane Valejkami Model ColorsScreenshot_20220116-160101_Gallery.thumb.jpg.37d4557525fcc54aca5452f720363b75.jpgScreenshot_20220116-160101_Gallery.thumb.jpg.37d4557525fcc54aca5452f720363b75.jpg

Screenshot_20220115-200658_Messenger.jpg

20220116_195409.jpg

20220116_195400.jpg

Screenshot_20220116-172818_Gallery.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aż tak-bez trzeciego oka to i tak w miare-że uda się ryj otworzyć🤣.Baza twarzy to orange brown.Policzki dark flesh, zaczerwienione poliki-flat red😃

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finish-małe korekty lornetki do małych malunków itp.iPepesza lufa się złamała-zrobilem z 3mm hipsu🤣-bez wylotu na lufie-coś drapne nagrzanym nożykiem

20220130_210052.jpg

20220130_204439.jpg

Screenshot_20220130-212632_Gallery.jpg

Screenshot_20220130-212551_Gallery.jpg

Screenshot_20220130-212522_Gallery.jpg

Screenshot_20220130-212451_Gallery.jpg

Screenshot_20220130-212423_Gallery.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepesza do wymiany niestety :D mimo dobrych chęci wygląda jak drewniana zabawka.

Postaraj się montować figurki na korku od wina, wklejasz w jedną albo dwie stopy drucik i wtedy malujesz, niestety bez tego zdrapujesz farbę z butów.

Czy używałeś farby podkłądowej?

Zdjęcia są nieostre, postaraj się postawić figurkę (możesz ją przykleić BlueTackiem do czegokolwiek) i wtedy robić zdjęcia, jak nie łapie ostrości, to przestrzeń za figurką zasłaniasz dłonią.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2022 o 10:33, SzymonP. napisał:

pepesza do wymiany niestety :D mimo dobrych chęci wygląda jak drewniana zabawka.

Postaraj się montować figurki na korku od wina, wklejasz w jedną albo dwie stopy drucik i wtedy malujesz, niestety bez tego zdrapujesz farbę z butów.

Czy używałeś farby podkłądowej?

Zdjęcia są nieostre, postaraj się postawić figurkę (możesz ją przykleić BlueTackiem do czegokolwiek) i wtedy robić zdjęcia, jak nie łapie ostrości, to przestrzeń za figurką zasłaniasz dłonią.

 

powodzenia

Fakt-zauważyłem,że po model color jak łapiesz ludka to chipping-wathering się sam robi-dokoncze jeszcze jak checi wrócą.Pepesza to wygląda jak wygląda🤣Bez podkładówki nie maluje nic-wiadomo musi być.Heinrich się podoba?

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MayonesEXG7 napisał:

Fakt-zauważyłem,że po model color jak łapiesz ludka to chipping-wathering się sam robi-dokoncze jeszcze jak checi wrócą.Pepesza to wygląda jak wygląda🤣Bez podkładówki nie maluje nic-wiadomo musi być.Heinrich się podoba?

Jak na pierwszy raz to spoko, niestety figurki w malowaniu są tak samo czasochłonne jak inne modele. Następna wyjdzie lepiej.

Mayones z Chassisow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.