Jump to content

SzymonP.

Members
 • Posts

  58
 • Joined

 • Last visited

Reputation

39 Excellent

Personal Information

 • Location
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyszedł bardzo dobrze ! pozazdrościć umiejętności.
 2. Zajcewa z Alexandrosa kojarzę, Ale popiersia Koeniga jeszcze nie widziałem, robi jakaś firma?
 3. Super, bardzo realistycznie wyglądają. Aż zachciało mi się obejrzeć Das Boot.
 4. Dzięki! Ja zamówienie złożyłem 18 maja i paczka od 24 maja czeka na wysłanie... chyba złoże reklamację...
 5. tak z ciekawości, ile czekałeś na przesyłkę z RU?
 6. Moim zdaniem świetnie wygląda. Szczególnie w świetle dziennym, faktycznie jak świeży posąg z brązu.
 7. Fajnie to wychodzi, twarz już faktycznie mniej zombiacka
 8. Ciekawy efekt wyszedł z wykorzystaniem tych farbek, które podałeś. Będę śledził. Dobra robota.
 9. Elegancko, chociaż ten brąz taki inny na spodniach i inny na skórze. Jeżeli to ma być posąg to chyba powinien być jednolity. Ale sama praca perfekcyjna, widać, że brąz świeżo polerowany. Rozumiem, że chiałeś uzyskać efekt NMM?
 10. Dzięki, obejrzałem jeden filmik na YouTube gdzie gościu mówił o tym, żeby nie bać się kontrastów, i sam jestem zadowolony. Trochę trzeba oszukiwać oko, inaczej figurki (szczególnie w tej skali) wyglądają zbyt płasko.
 11. Jak bym nie malował wychodzi Adrian...
 12. To rosyjski Biełomor - ale faktycznie, wyszedł trochę gruby nie bez przyczyny figurkowcy oddzielnie malują twarze i całą resztę, ale to jak się pomaluje to często zależy od rzeżby, jak jest słaba to nie ma cudów - coś tam podiagniesz pędzelkiem, ale bedzie brak ekspresji. Ja ogólnie zaczynam od twarzy - i jeżeli wyjdzie to mogę zajmować się resztą. Jak nie wychodzi to odkładam na półkę i figurka czeka aż będzie wena. Czasami też przed malowaniem oglądam jakieś filmiki - Juame Ortiz czy Calvin Tan - jak oni do tego podchodzą, na Life Miniatures są też ciekawe tutoriale do pobrania w .pdf - skala trochę większa, ale warto zobaczyć gdzie i jak kłaść jaki kolor.
 13. Vallejo Mat - dwie warstwy z pędzla, chociaż wydaje mi się, że aerografem wyjdzie lepszy efekt - ale nie mam stacji aero i muszę instalować się na czas malowania w kuchni - pewnie w czwartek zrobię testy i zobaczymy co wyjdzie.
 14. Dzięki, przydają się okulary powiększające, bez tego ciężko cokolwiek zrobić. A twarze zajmują tyle samo czasu co reszta figurki, przynajmniej czasami.
 15. kolejny figurant dołącza do kolekcji, tym razem pancerniak waffenXX w kamuflażu Dot44, malowany tylko akrylami Vallejo, trochę się błyszczy bo jeszcze przed lakierem. Dodatkowo zostały jakieś drobne detale.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.