Skocz do zawartości

T-72av 1:72 modelcollect'a


Bikernytzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem z Wami od niedawna... czytam, obserwuję, często podziwiam... Moja obecność tu jest głównie z tego tytułu, że czuję, że gdzieś utknąłem i z chęcią bym się czegoś nauczył i wysłuchał porad ekspertów co do wykonania modeli. 

 Niechętnie gdyż z lekka doza wstydu mając świadomość, że dłubię sobie czysto amatorsko w końcu dojrzałem by coś swojego pokazać. 

Chętnie wysłucham Waszych opinii co dadac znienic lub ulepszyć by efekt był finalnie lepszy. Pozdrawiam wszystkich i piszcie śmiało lecz sensownie 😉

IMG_20220122_121310.jpg

IMG_20220122_121335.jpg

IMG_20220122_121345.jpg

IMG_20220122_121400.jpg

IMG_20220122_121443_1.jpg

IMG_20220122_121453.jpg

Edytowane przez Bikernytzu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba. Zastanawiam się tylko czemu kostki na bokach są nierówne? Zestawowe czy dorabiane? 

W sumie nigdy nie miałem żadnego modelcollecta w łapkach a to chyba całkiem nieźle zestawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są żywiczne klejone pojedynczo każda.... 

Oryginalnie jest cała płytka na fartuch, idealnie równa i płytsza, beznadzieja. 

Natomiast realie są zupełnie inne.... 

KONTAKT 1 na fartuchy jest przypinany za pomocą... Dwóch śrub przez co często te fartuchy gumowe wiszą jak chcą... 

Screenshot_20210920_145055_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20210920_145026_com.android.chrome.jpg

IMG_20210926_180422.jpg

IMG_20210926_180435.jpg

Screenshot_20211113_201158_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20211113_135939_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez Bikernytzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zestawu, całkiem nie najgorsze, pod warunkiem, że kilka rzeczy się przerobi.... Poza tym mają monopol chyba puki co na rosyjskie czołgi.... Trupek się przy nich chowa w tej skali... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki fotkami.... Zawsze jarałem się sprzętem hamerykanskym do czasu gdy poznałem Rosjanina który mieszka i  pracuje tu w Polsce, weterana wojny na Bałkanach, dowódcy czołgu t-72 później t-80. Vovki opowiesci i wspomnienia z dzieciństwa gdy mieszkałem nieopodal sowieckiego poligonu skłoniły mnie do wejścia w temat wschodni i zakupu sporej liczby modeli głównie sowieckich... Same te opowiesci rozpuściły Witki fantazji i planów modelarskich na tyle że sam się sobie dziwię czemu się ograniczałem tylko do sprzętu zachodniego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.