Skocz do zawartości

Jagdpanzer IV 1/76 revell "Krasula"


Pafica

Rekomendowane odpowiedzi

Ot taki relaks. Mój pierwszy "poważny" wash, mocny jak na mnie brudzing, całość humbrole, pędzel nieco pasteli i akryli. Przeznaczeniem tego czegoś jest winieta, ale to póżniej. Ostfront 1944. Jak coś wynajdziecie to mówcie, krytyka mile widziana! I konieczna.....

 

0ed993dd45bdccff.jpg

 

b109904806bce53am.jpg

 

f7a63710e9add4e0.jpg

 

5c02266bbd006558.jpg

 

Teraz widzę, że brudzing do poprawy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Będę pierwszy!

 

Muszę powiedzieć, że z modelu na model idzie Ci coraz lepiej! Najważniejsze to się rozwijać.

 

Wybrałeś sobie troszkę kiepski model, bo z tego co pamiętam, to ten revell to chyba jeszcze stary matchbox, ale mogę się mylić.

Co do wykonania- Fajnie wykonany kamuflaż. Kolory ładnie się ze sobą komponują i w ogóle nie widać, że malowane pędzlem.

jak na pierwszy wash, wyszedł całkiem fajnie, choć gdzieniegdzie go zabrakło, albo za bardzo wytarłeś. Popatrz na łączenie płyty górnej z czołową- tam wyszedł idealnie. Tak powinno być we wszystkich zagłębieniach. A potem popatrz na łączenie płyty czołowej z boczną (na ostatnim zdjęciu) tam nie ma w ogóle washa, albo się starł.

 

Dalej- świetna faktura na jarzmie armaty. Bardzo fajny zwis na gąsienicach. Fajne też jest suchopędzlowanie na krawędziach.

I bardzo fajne zdjęcie z zapałką

 

Teraz widzę, że brudzing do poprawy......

Wcale nie aż tak. Zróżnicuj troszkę kolor tego błota, albo troszkę przeczyść koła jezdne i będzie ok.

 

Podsumowując: moim zdaniem świetnie że próbujesz coraz to nowe techniki. Gratuluję udanego malucha!

 

Idzie Ci coraz lepiej, więc praktykuj jak najwięcej! Trzymam kciuki za następny model! powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Model fajny i przyjemny dla oka, ciekawe kamo. Fajny wash. Do czego mógłbym się troszkę przyczepić to ten kurz na bokach Jagdpanzera, bo podkreśa film kalki(nie wiem czy mnie zrozumiałeś, bo nie za bardzo wiem jak to ując ). Ale to taki mały minusik.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.