Skocz do zawartości

Honda S2000 Tamiya 1/24 <Duzo Fotek> NOWE FOTO


myeti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawiam kolejny model jakim jest Honda S2000. Model sklejało sie łatwo i przyjemnie gdyż Tamiya nie robi żadnych niespodzianek typu: nie wymiarowe części lub nie pasujące do siebie... Model ma kilka przeróbek. Jedna z nich to wersja z dachem lub cabrio. AAA... na fotkach zapomniałem o szybkach lusterek bocznych.. ale już sie tym zająłem.. Piszcie i komentujcie. Fotki tez pozostawiają trochę do życzenia, niestety teraz mam ciągle deszczowe dni i nie mam jak zrobić w słońcu... :( wrzucę parę fotek jeszcze później.

 

Pozdrawiam

 

7fe41dae1e3e8d7am.jpg

 

da0738b69946e233m.jpg

 

4941a0b07a73dfd0m.jpg

 

9eec11509026540fm.jpg

 

03a29a64448459f5m.jpg

 

4765c2368d944d3cm.jpg

 

b18787faf0a2641bm.jpg

 

e8a2a44c91174709m.jpg

 

66c7b41b6013c006m.jpg

 

ff3dc5c812d6590am.jpg

 

96dab9c523e60272m.jpg

 

c3535f19b77a8e87m.jpg

 

Oto fotki w słońcu ukazujące bardziej właściwości lakieru..Pomalowałem tez ramki wokół przedniej szyby..:

 

33da908895897f41m.jpg

 

4abeb1bf4bc21978m.jpg

 

a6a98272804cb254m.jpg

 

bb5fcec651d3c272m.jpg

 

5d41730cc8e93acam.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny model. Ładnie się prezentuje na makiecie . Jednak przydałoby się pomalować uszczelki wokół szyb i świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plus za markę i model. Kolor też jest ciekawy. Ogólnie dość czysto - przynajmniej z tego co widać na fotkach, które są trochę niewyraźne.

Musisz jednak popracować nad techniką malowania. Co prawda nie widać zacieków, ale przydałby się jeszcze lakier bezbarwny + polerka.

Kolejna rada dotyczy szczegółów. Jak wspomniała adize - uszczelki szyb i lamp,ja dodam od siebie choćby wnętrze rur wydechowych, elementy kokpitu. Trochę rażą takie "niedoróbki". Wiem, że instrukcje nie zawsze podają jak pomalować takie detale, ale z pomocą przychodzi internet. Można sobie poszukać zdjęć i wykonać model bardziej realistycznie.

No i jeszcze nadlewki na zderzakach. Zauważyłem, że sporo osób pomija obróbkę tych elementów, a potem, po pomalowaniu kasty, pod kątem wyraźnie je widać.

Sumując: Spiesz się powoli i zamiast na szybkość składania kolejnych modeli, postaw na dokładność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model czysto wykonany i ładnie prezentuje się Natomiast strasznie po oczach daje brak pomalowanych uszczelek i nie zeszlifowane szwy na zderzaku i błotniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.