Jump to content

Druk 3D na zamówienie


Recommended Posts

Witam

 

Chciałbym przedstawić ofertę wydruków 3D w technologi FDM oraz SLA. Jeżeli ktoś chciałby w miarę szybko odtworzyć brakujący element do modelu/dioramy ,to mogę również zaproponować skanowanie 3D i projektowanie CAD. 

Przykładem takiej operacji było ostatnio odtworzenie elementów skrzydła samolotu do sklejania. Bazując na przekazanych elementach został wykonany skan 3D, a następnie druk w SLA elementów w lustrzanym odbiciu.

Wystawiam fakturę VAT. Każdy przesłany model wyceniam oczywiście za darmo.

Zapraszam również do zapoznania się ze zautomatyzowanym procesem wycen i zamawiania druku 3D na stronie: Drukarnia 3D . Dzięki automatyzacji procesu jestem w stanie zagwarantować faktycznie najniższe ceny.

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Witam. Był bym zainteresowany. Pytanko na jakich drukarek używacie jeśli chodzi o druk w żywicy? Czy to są budżetowe modele czy bardziej profesjonalne?

Edited by mikemc
Link to comment
Share on other sites

  • Super Moderator

ja sprawdzilem, nie dziękuje xD cena zaporowa jak dla mnie... za detal 8x8x3mm 26 pln

Link to comment
Share on other sites

W dniu 3.05.2022 o 13:12, Greif napisał:

ja sprawdzilem, nie dziękuje xD cena zaporowa jak dla mnie... za detal 8x8x3mm 26 pln

Dla kogoś kto ma drukarkę i jest w tej technologii obeznany, to może faktycznie tak pomyśleć. Skoro materiał kosztuje przykładowo 5zł, to sąd taka cena.  Weź jednak proszę pod uwagę, że jako legalna firma mamy oprócz samego druku wiele papierkowej roboty z obsługą tych zamówień i wystawianiu faktur. Dodatkowo świadczymy pełne doradztwo zarówno przed zamówieniem usługi jak również w trakcie realizacji. Bardzo często klientom trzeba udzielić wskazówek aby zmodyfikowali lub podzielili model. My nie drukujemy "jak leci", nadrzędnym celem tej drukarni jest umożliwienie druku każdemu klientowi, nawet jeśli zamówi jedynie część za 8zł. Często proste korekty wykonujemy sami, gdyż jest to mniej czasochłonne niż tłumaczenie klientowi jak ma to sam wykonać. Nie wspominam tu już o możliwościach usterek w druku z powodu awarii maszyny, czy innych sytuacjach losowych. pomimo posiadania dużych UPS i Agregatu z ATS... Nie staram się tu bronić, tylko mówię tak jak jest. Działamy w tej branży już od jakiegoś czasu i chcieliśmy dać możliwość prostego zamawiania wydruków 3D również osobom bez większego doświadczenia w druku 3D. Oczywiście można mieć tańszy produkt, ale to jest możliwe przy większych ilościach. Wtedy zapytanie ofertowe i  indywidualna wycena.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Super Moderator

za ten sam detal, bez "papierkowej roboty" płacę 2pln , a drukarka też nie jest top, przy takich kosztach nie macie co liczyć na zamówienia od modelarzy, dla podsumowania, 4 dekle + wysyłka  da nam koszt ok 120pln a cały model kosztuje 180pln... także raczej nie ma co liczyć bo jest za drogo, dla kogoś kto potraktuje to jako koszta- druk mastera i odlewanie w żywicy, to być może, faktura koszty itd - ale dla modelarza z pojedyńczym zamówieniem niestety...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.